Latest news

Izvēlne

Nekustamā īpašuma noma

VAS "Latvijas dzelzceļš" iznomā - aktuālais piedāvājums

 

Ja Jums nepieciešamas telpas vai zeme komercdarbības veikšanai, VAS “Latvijas dzelzceļš” piedāvā iznomāt kādu no nekustamā īpašuma objektiem. 

  • Ar nomai pieejamo nekustamo īpašumu sarakstu ar pieteikšanās termiņu līdz 19.06.2024. plkst.12.00 aicinām iepazīties zemāk:

  • Ar nomai pieejamo nekustamo īpašumu sarakstu ar pieteikšanās termiņu līdz 25.06.2024. plkst.12.00 aicinām iepazīties zemāk:

 

Interesē iespēja nomāt? Ieskaties!

Papildu informācija: D.Putniņš 2029 7872, A.Bogdanovs 6723 3756

 


 

IZNOMĀŠANAI PAREDZĒTAIS NEKUSTAMAIS ĪPAŠUMUS

VAS "Latvijas dzelzceļš" pārvaldībā esošais nekustamais īpašums, kas netiek izmantots koncerna sabiedrību vajadzībām, var tikt iznomāts ārējiem klientiem.

Lai pieteiktos nekustamā īpašuma objekta nomai, nepieciešams sagatavot un iesniegt pieteikumu (pieteikuma veidlapa pieejama šeit). Pēc pieteikuma saņemšanas tiks nozīmēta nekustamā īpašuma iznomāšanas procedūra. 

 


 

Uzņēmumi, kam VAS “Latvijas dzelzceļš” piešķīris nomas maksas atbrīvojumu vai samazinājumu, ievērojot 02.04.2020 Ministru kabineta noteikumos Nr.180 “Par publiskas personas un publiskas personas kontrolētas kapitālsabiedrības mantas nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar Covid-19 izplatību” noteiktos kritērijus.


Papildu nomas iespējas:

 

Ir jautājumi? Sazinies ar mums

Nekustamā īpašuma nomas kārtība .pdf 177kb