Latest news

Izvēlne

Nekustamā īpašuma īstermiņa noma

Lai veicinātu uzņēmuma efektīvu darbību, kā arī visu LDz īpašumā esošo nekustamo īpašumu efektīvu izmantošanu, VAS "Latvijas dzelzceļš" piedāvā jebkuram iedzīvotājam vai uzņēmējam iznomāt brīvās telpas staciju ēkās un citos LDz pārvaldībā esošos objektos visā Latvijā.

Brīvās telpas staciju ēkās un citos objektos iespējams iznomāt gan ilgtermiņā, gan īstermiņā, tādējādi rodot iespēju katram interesentam šajās telpās organizēt prezentācijas un citus pasākumus, ierīkot izstādes vai arī veikt īstermiņa komerciālas aktivitātes.

Līgumu par VAS “Latvijas dzelzceļš” pārvaldībā esošā nekustamā īpašuma īstermiņa nomu iespējams noslēgt uz laika periodu no dažām stundām līdz pat (bet ne vairāk  kā) 10 dienām.

Lai noslēgtu līgumu par nekustamā īpašuma īstermiņa nomu, nepieciešams iesniegt pieteikumu, kurā norādīts nekustamā īpašuma objekts, piedāvātā nomas maksa un plānotais nomas periods. Tas jāizdara ne vēlāk kā 10 dienas pirms plānotā nomas perioda.

Pieteikuma izskatīšanas laikā ir iespējama līguma slēgšanai un pakalpojuma sniegšanai nepieciešamo detaļu precizēšana. Ja īstermiņa nomas periodā nepieciešams elektroenerģijas pieslēgums, aicinām to norādīt pieteikumā.

Lai saņemtu informāciju par jums interesējošā pilsētā vai reģionā nomai pieejamām platībām, lūdzam rakstīt uz info@ldz.lv vai zvanīt  67233756.

Pieteikuma paraugs nekustamā īpašuma īstermiņa nomai pieejams - šeit.