Latest news

Izvēlne

Par tiesību saņemšanu veikt ritošā sastāva ražošanu, remontu un citus darbus

Ievērojot VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) Sadraudzības dalībvalstu Dzelzceļa transporta padomes (CSŽT) asociētā locekļa statusu, ar kuru LDz tika piešķirtas dzelzceļa administrācijas tiesības, un pamatojoties uz spēkā esošiem CSŽT normatīviem dokumentiem par ritošā sastāva vai tā detaļu ražošanas, modernizācijas un remonta tiesībām, LDz sniedz Latvijas komersantiem pakalpojumus - komersanta atestācija tiesību saņemšanai veikt ritošā sastāva vai tā detaļu ražošanu, remontu, ritošā sastāva modernizāciju.

Atestācijas pakalpojumu sniegšanas noteikumi (ar grozījumiem, kas apstiprināti ar valsts akciju sabiedrības „Latvijas dzelzceļš” Valdes 07.11.2022. lēmumu Nr.VL-1.6/352–2022 un ar grozījumiem, kas apstiprināti ar valsts akciju sabiedrības „Latvijas dzelzceļš” Valdes 19.12.2023. lēmumu Nr. VL-1.6/405–2023):

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LDz Vilcienu kustības pārvaldes Ritošā sastāva daļas vadītāju  - Vladimiru Gaidučiku, zvanot uz tālruņa numuru 67234517 vai sūtot e-pastu  Vladimirs.Gaiduciks@ldz.lv