Fotoizstāde Rīgas Centrālajā pasažieru stacijā | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Fotoizstāde Rīgas Centrālajā pasažieru stacijā

Trešdiena, 4 Augusts, 2010

No 5. augusta līdz 1. oktobrim — Latvijas dzelzceļa 91. gadadienā — Rīgas Centrālajā pasažieru stacijā tiek eksponēta fotoizstāde: Koncerns Latvijas dzelzceļš.

„Rīgas Centrālā pasažieru stacija ir ļoti publiska telpa — ikdienā tai cauri iziet desmitiem tūkstošiem visdažādāko vecumu un interešu cilvēki — pasažieri, tūristi, atpūtnieki, pilsētnieki, iebraucēji. Tādēļ Latvijas dzelzceļš izmanto lielisko iespēju, lai sabiedrību informētu par uzņēmumu. Izstādē redzami fotosižeti gan par galvenajiem koncerna darbības virzieniem, gan par meitassabiedrībām, gan par cilvēkiem, kuri strādā dzelzceļā un kurus vieno ne tikai kopīgs darbs dzelzceļa uzņēmumā, bet arī brīvā laika pavadīšanas iespējas”, saka valsts akciju sabiedrības Latvijas dzelzceļš valdes priekšsēdētājs Uģis MAGONIS.

Fotoizstādē apskatāmi 16 sižeti. Trijos stendos ir redzama informācija par nozīmīgākajiem notikumiem šogad: par 29. aprīlī ekspluatācijā nodoto otru sliežu ceļu posmā Bigosava — Indra, par Dzelzceļa transporta padomes 52. sanāksmi, kas notika 13. un 14. maijā Jūrmalā, par pirms 60 gadiem jūlijā uzsāktā dzelzceļa līniju elektrifikāciju. Četros sižetos ir stāsti par nozīmīgajiem dzelzceļa infrastruktūras rekonstrukcijas projektiem, kas veikti robežstacijās Indra, Kārsava un Zilupe.

Izstādē izvietota informācija par koncerna meitasuzņēmumiem: SIA LDz Cargo (kravu pārvadājumi un starptautiskie pasažieru pārvadājumi); SIA LDz Infrastruktūra (sliežu ceļu būve un remonts); SIA LDz Ritošais sastāvs (lokomotīvju un kravas vagonu remonts); SIALDz Apsardze (kravas vilcienu sastāvu, teritoriju un būvju apsardze).

Koncerna Latvijas dzelzceļš sastāvā ir valdošais uzņēmums VAS Latvijas dzelzceļš un četras meitassabiedrības – SIA LDz Cargo, kas nodarbojas ar dzelzceļa kravu pārvadājumiem; infrastruktūras būvniecības uzņēmums SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta uzņēmums SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmums LDz Apsardze.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30