Izvēlne

Starptautiskā konference “Globālās transporta kustības izaicinājumi”

Ikgadējā LDz konferencē diskutēs par globālo norišu ietekmi uz transporta nozari un iespēju izmantošanu

14.septembrī Rīgā notiks ikgadējā VAS "Latvijas dzelzceļš" rīkotā starptautiskā konference “Globālās transporta kustības izaicinājumi”, kurā Latvijas un ārvalstu transporta nozares eksperti diskutēs par to, kā norises pasaulē – politikā, ekonomikā, zinātnē un sabiedrībā – ietekmē transporta nozari un kā tās izmantot nozares attīstības labā.

Konference šogad notiks divās daļās. Tematiskajā blokā "Inovatīvās tehnoloģijas un to ietekme uz cilvēci" eksperti diskutēs un dalīsies pieredzē par mūsdienu tehnoloģiju straujo attīstību un to ietekmi uz cilvēku kvalifikāciju, nepieciešamajām prasmēm un izglītības izaicinājumiem. Šajā blokā eksperti arī spriedīs par tehnoloģiju ietekmi uz transporta nozari un tendencēm nākotnē.

Tematiskais bloks "Latvija - reģiona loģistikas mezgls" būs veltīts jaunajiem kravu pārvadājumu virzieniem. Latvija šajā kontekstā tiek aplūkota kā izdevīgs ģeogrāfiskais loģistikas mezgls, saņemot un novirzot kravas visos virzienos. Latvija kalpo kā punkts, kas savieno Eiropu un Āziju, kā arī Baltijas un Melno jūru, iekļaujoties jaunveidojamajā starptautiskajā Ziemeļu – Dienvidu transporta koridorā un kļūstot par vārtiem Skandināvijas un citām Eiropas valstīm uz Austrumiem.

Dalību konferencē ir apstiprinājuši Šveices organizācijas "The Futures Agency" vadītājs, futūrists Gerds Leonards (Gerd Leonhard), "DHL Global Forwarding" Ķīnas pārstāvis Zafers Engins, kā arī Indijas Kravu pārvadājumu asociācijas viceprezidents Šankars Šinds (Shankar Shinde), kompānijas "China Merchants Group Belarus" ģenerāldirektors Žangs Ji (Zhang Yi) un "Riga Container Terminal" valdes priekšsēdētājs Valdis Andersons.

 

Ieskats iepriekšējo gadu konferencēs:

2016.gads

2015.gads

2014.gads

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 

Aptauja

Pieteikties jaunumiem