Latest news

Izvēlne

Rīgā tiksies augsta līmeņa transporta un loģistikas nozares eksperti

2018.gada 11.septembrī Rīgā jau piekto gadu notiks ikgadējā VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) rīkotā starptautiskā transporta un loģistikas nozares konference “Globālās transporta kustības izaicinājumi”, kurā augsta līmeņa Latvijas un ārvalstu eksperti diskutēs par to, kā norises pasaulē – politikā, ekonomikā, zinātnē un sabiedrībā – ietekmē transporta un loģistikas nozari un kā tās izmantot nozares attīstības labā.

Šo gadu laikā Rīga un LDz konference kļuvusi par nozīmīgu tikšanās vietu transporta un loģistikas nozares ekspertiem un lēmumu pieņēmējiem gan no Eiropas, gan Āzijas valstīm.

Konferencē šogad tiks diskutēts par tehnoloģiskajiem sasniegumiem, kas rada jaunu sinerģiju, necerētus sadarbības un inovāciju piedāvājumus. Tiks pētītas tendences un iespējas veidot jaunus sadarbības veidus gan transporta un loģistikas nozarē, gan ārpus tās ar mērķi veiksmīgi attīstīt nozares uzņēmējdarbību saspringtās konkurences apstākļos.

Līdzās tehnoloģiskajai attīstībai un jaunu maršrutu izveidei apspriežamo jautājumu lokā iekļauti dzelzceļu attīstības, konkurētspējas un finansēšanas mehānismu temati.

Kā viens no galvenajiem konferences tematiem tiks izcelts Latvijas kā transporta un loģistikas izcilības centra potenciāls, savienojot Ziemeļeiropas un Āzijas valstis un iekļaujoties starptautiskajā Ziemeļu – Dienvidu transporta koridorā.

Dalību konferencē apstiprinājuši Lielbritānijas organizācijas "TomorrowToday Global" līdzdibinātājs, futūrists Dīns van Leuvens (Dean van Leeuwen), ASV dzelzceļa nozares eksperts, patlaban Tieslietu departamenta Pretmonopola nodaļas ekonomisko pētījumu direktors un viesprofesors Kijevas Ekonomikas augstskolā prof. Rasels Pitmans (Prof. Russel Pittman), “Siemens Osakeyhtio” pārstāvis Juha Lehtonens (Juha Lehtonen), kā arī citi augsta līmeņa transporta un loģistikas nozares eksperti.

 

Ieskats iepriekšējo gadu konferencēs:

2017.gads

2016.gads

2015.gads

2014.gads

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Pieteikties jaunumiem