Latest news

Izvēlne

Norēķinu kārtība

Kā notiek norēķināšanas process?

  1. Patērē elektroenerģiju;
  2. Mēneša beigās fiksē rādījumu- mēneša beigās nolasi no skaitītāja rādījumu, kāds tas ir pēc mēneša elektrības patērēšanas;
  3. Skaitītāja rādījuma nodošana-iepriekš norēķini tikai veikti izmantojot pašdeklarēšanās metodi, taču sākot ar 2018. gada 1. jūniju klientiem katru mēnesi no 27.- 3. datumam jāinformē par skaitītāja rādījumu zvanot  uz bezmaksas dzelzceļa uzziņu tālruni 80001181 darba laikā no 8:00-17:00, vai arī rakstot e-pastu uz uzzinas@ldz.lv.

Piemēram, par jūnijā patērēto elektroenerģiju, skaitītāja rādījumu jānodod laika posmā no 27. jūnija- 3. jūlijam (ieskaitot)

Ja skaitītāja rādījums netiek nodots norādītajā laikā, LDz sagatavos rēķinu pamatojoties uz vidējo patēriņu iepriekšējos 12 mēnešos.

  1. Rēķina saņemšana-rēķinu par nodoto patēriņu saņemsiet no 10. līdz 15.datumam uz norādīto e-pasta vai pasta adresi.
  2. Rēķina apmaksa- termiņš ir mēneša beigu datums. Aicinām ņemt vērā, ka apmaksas saņemšanas datums ir datums, kad Jūsu maksājums ir ienācis norādītajā norēķinu kontā, tāpēc atgādinām, ka starpbanku pārskaitījumi aizņem vairāk par vienu dienu, un brīvdienās banku pārskaitījumi nenotiek.
  • Kas ietilpst maksā par elektrību? - Elektrība + Sadale + Obligātā iepirkuma komponentes (mainīgā daļa – atkarīga no elektroenerģijas patēriņa, fiksētā daļa – atkarīga no pieslēguma tehniskajiem parametriem)
  • Kā var norēķināties? - norēķināties var veicot maksājumu uz sekojošiem norēķinu rekvizītiem:

 

Norēķinu rekvizīti:

VAS “Latvijas dzelzceļš”

Jurid. adrese: Gogoļa iela 3, Rīgā LV-1547

PVN reģistrācijas Nr. LV40003032065

Fakt. adrese: Gogoļa iela 3, Rīga, LV-1547

Luminor Bank AS Latvijas filiāle, SWIFT kods RIKOLV2X

Norēķinu konts:  LV91RIKO0002013154315

 

Maksājuma uzdevumā ir jānorāda:  rēķina Nr, un līguma Nr.