Latest news

Izvēlne

No 6. līdz 19.jūnijam būs slēgta gājēju un transporta kustība tunelī zem pārvada Dzirnavu ielā un ieejas/izejas uz Centrālās dzelzceļa stacijas peroniem no Dzirnavu ielas

Pilnsabiedrība “BERERIX” turpina Rail Baltica projektā paredzētos Centrālā multimodālā mezgla viadukta būvniecības darbus un to laikā ir plānots veikt Dzirnavu ielas un Prāgas ielas pārvadu demontāžu.

Lai nodrošinātu gājējiem un transportam drošu pārvietošanos, demontāžas darbu laikā ir plānoti pārvietošanās un braukšanas ierobežojumi abos slēgtajos tuneļos zem pārvadiem. Par izmaiņām pilsētvidē informēs izvietotās norādes.

Dzirnavu ielas tuneļa demontāžas darbus posmā no Satekles ielas līdz Turgeņeva ielai veiks no 6. līdz 19. jūnijam un to laikā būs slēgta transporta un gājēju pārvietošanās. Vilcienu pasažieriem šajā laikā būs slēgtas arī ieejas/izejas uz Centrālās dzelzceļa stacijas peroniem no Dzirnavu ielas. Satiksmes un gājēju plūsmas tiks organizētas pa paralēlajām pilsētas ielām – Satekles un Gogoļa ielu, kā arī pa Turgeņeva, Timoteja, Abrenes un Lāčplēša ielu.

Aicinām vilcienu pasažierus un Centrālās dzelzceļa stacijas apmeklētājus sekot līdzi norādēm un ieplānot laiku apkārtceļam, lai savlaicīgi nokļūtu izvēlētajā galamērķī. 

Vairāk par pārvadu demontāžu un tās laikā noteiktajām izmaiņām:

https://edzl.lv/aktualitates/projekta-jaunumi/tiks-veikta-pragas-un-dzirnavu-ielas-parvadu-daleja-demontaza-gaidami-satiksmes-un-gajeju-plusmas-ierobezojumi-shema