Konference “Globālās transporta kustības izaicinājumi” | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Konference “Globālās transporta kustības izaicinājumi”

2018.gada 11.septembrī Rīgā jau piekto gadu norisinājās ikgadējā VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) rīkotā starptautiskā transporta un loģistikas nozares konference “Globālās transporta kustības izaicinājumi”, kurā augsta līmeņa Latvijas un ārvalstu eksperti diskutēja par to, kā norises pasaulē – politikā, ekonomikā, zinātnē un sabiedrībā – ietekmē transporta un loģistikas nozari un kā tās izmantot nozares attīstības labā.

Šo gadu laikā Rīga un LDz konference kļuvusi par nozīmīgu tikšanās vietu transporta un loģistikas nozares ekspertiem un lēmumu pieņēmējiem gan no Eiropas, gan Āzijas valstīm.

Par tehnoloģiskajiem izaicinājumiem, kas ietekmē transporta un loģistikas nozari un prognozēm par turpmāko, konferencē pārdomās dalījās Lielbritānijas organizācijas "TomorrowToday Global" līdzdibinātājs, futūrists Dīns van Leuvens (Dean van Leeuwen), ASV dzelzceļa nozares eksperts, patlaban Tieslietu departamenta Pretmonopola nodaļas ekonomisko pētījumu direktors un viesprofesors Kijevas Ekonomikas augstskolā prof. Rasels Pitmans (Prof. Russel Pittman) un “Siemens Osakeyhtio” pārstāvis Juha Lehtonens (Juha Lehtonen).

Savukārt par Latvijas potenciālu savienojumu attīstībā Āzijas reģiona un NVS valstīm ar Skandināviju, konferencē savā pieredzē un redzējumā dalījās Zviedrijas Dzelzceļu operatoru asociācijas vadītājs Bjorns Vesterbergs (Björn Westerberg) un Ziemeļvalstu transporta un loģistikas partnerības sekretariāta direktors Odgeirs Danielsens (Oddgeir Danielsen). Savukārt pēdējos gados būtiski pieaugošajā sadarbības pieredzē ar Latvijas transporta un loģistikas nozares pārstāvjiem dalījās Baltkrievijas dzelzceļa Kravu pārvadājumu un starptautisko ekonomisko attiecību departamenta vadītāja pirmais vietnieks Aleksandrs Jevsjuks.

Konferences atklāšana VIDEO

Paneļdiskusija un konferences noslēgums VIDEO

FOTOGALERIJA

KONFERENCES LEKTORI

Dīns van Leuvens (Dean van Leeuwen), Lielbritānija
Futūrists, TomorrowToday Global līdzdibinātājs

 

Juha Lehtonens (Juha Lehtonen)Somija
Siemens Mobility Oy, izpilddirektors Somijā un Baltijas valstīs

 

Prof. Rasels Pitmans (Prof. Russell Pittman), ASV
ASV Tieslietu departamenta Pretmonopola nodaļas ekonomisko pētījumu direktors un viesprofesors Kijevas Ekonomikas augstskolā

 

Bjorns Vesterbergs (Björn Westerberg), Zviedrija
Zviedrijas dzelzceļa operatoru asociācijas izpilddirektors

 

Odgeirs Danielsens (Oddgeir Danielsen), Somija
Ziemeļu dimensijas Transporta un loģistikas partnerības sekretariāta direktors
 
 
 
 
Aleksandrs Jančevskis (Alexander Yancheuski), Baltkrievija
BELINTERTRANS – Transport-Logistics Center ģenerāldirektora pirmais vietnieks
 
 

Ieskats iepriekšējo gadu konferencēs:

2017.gads

2016.gads

2015.gads

2014.gads

750x350lv.jpg .jpg 53kb

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30