Informācija par speciālo vilciena reisu Kijeva-Rīga | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Informācija par speciālo vilciena reisu Kijeva-Rīga

Lai nodrošinātu Latvijas, Igaunijas un Ukrainas valstspiederīgo repatriācijas iespējas saistībā ar COVID-19 izplatību, 21. martā un 22. martā SIA “LDZ CARGO” sadarbībā ar Ukrainas dzelzceļu organizēs vilciena Kijeva-Rīga un Rīga-Kijeva speciālos reisus.

Vilciens maršrutā Kijeva-Rīga dosies sestdien, 21. martā, plkst.13:20, bet no Rīgas uz Kijevu tas aties svētdien, 22. martā, plkst.19.40.

Visiem pasažieriem ir jābūt derīgiem ceļošanas dokumentiem, kā arī ikvienam pasažierim, kas vilcienā Kijeva-Rīga atgriezīsies Latvijā, ir pienākums aizpildīt vilcienā izsniegto anketu, kur jāapliecina, ka pēc izkāpšanas Rīgā sešu stundu laikā apņemas nokļūt savā dzīvesvietā.

Biļetes braucienam uz Latviju iegādājamas Ukrainas dzelzceļa mājaslapā vai uz vietas – biļešu kasē, Kijevā.

Braukšanas dokumentu iegādei braucieniem vilcienā Rīga-Kijeva 20., 21. un 22.martā Rīgas pasažieru stacijas ēkā strādās starptautiskās biļešu kases. Viena biļešu kase strādās 20. martā no plkst.17:00 līdz plkst.21:00, bet divas biļešu kases strādās 21. un 22. martā no plkst.10:00 līdz plkst.20:00. Pusdienas pārtraukuma laikā, no plkst.13:00 līdz plkst.14:00, strādās tikai viena kase. Braukšanas dokumentus braucieniem no Rīgas varēs iegādāties, tikai uzrādot Ukrainas valsts piederības apliecinošo dokumentu – pasi.

VAS “Latvijas dzelzceļš” un SIA “LDZ CARGO” aicina pasažierus būt atbildīgiem un, iegādājoties braukšanas dokumentus kasē, ievērot sociālo distanci – 2 metrus, rūpējoties par savu un citu drošību un veselību.

Vēršam uzmanību, ka biļešu kasēs šajās dienās netiks veikta neizmantoto braukšanas dokumentu nodošana atpakaļ - tas joprojām darāms tikai elektroniski vai ar pasta starpniecību.