Latest news

Izvēlne

VAS “Latvijas dzelzceļš” un tās meitas sabiedrības piedalās starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē “TransLogistica Uzbekistan 2023”

Šonedēļ, no 1. līdz 3.novembrim Taškentā norisinās starptautiskā transporta un loģistikas izstādē “TransLogistica Uzbekistan 2023”, kurā piedalās VAS “Latvijas dzelzceļš” un tās meitas sabiedrības SIA “LDZ CARGO”, SIA “LDZ Loģistika” un SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”  kopā ar citiem Latvijas transporta nozares lielākajiem uzņēmumiem ar vienojošu zīmolu "VIA LATVIJA".

Izstādē Latvijas transporta nozares uzņēmumi tiekas ar jauniem potenciālajiem klientiem, kā arī nostiprina sadarbību ar līdzšinējiem sadarbības partneriem. Tostarp VAS “Latvijas dzelzceļš” tiksies ar Uzbekistānas dzelzceļa vadību, lai turpinātu sadarbības attīstības sarunas kravu pārvadājumu, loģistikas un ritošā sastāva servisa jomā.

“TransLogistica Uzbekistan” ir starptautiska specializēta izstāde, kas pulcē starptautiskus tirgus dalībniekus un nozares ekspertus ar mērķi attīstīt loģistikas sistēmas, transporta infrastruktūru, transporta un loģistikas IT tehnoloģijas, kā arī veicināt investīciju piesaisti un nozares izaugsmi, tādējādi palielinot kravu pārvadājumu apjomos visā Centrālāzijā. Šogad izstāde notiek 19. reizi, pulcējot dalībniekus no teju 15 valstīm.