Vienotas vizuālās pasažieru infrastruktūras vadlīnijas | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Vienotas vizuālās pasažieru infrastruktūras vadlīnijas

Dzelzceļš Latvijā ir tikpat sens vai pat senāks kā Latvijas valsts, un šo vairāk nekā simts gadu laikā tas ir  pieredzējis dažādus laikus un nemitīgas pārmaiņas. Dažādus laikus ir pieredzējusi arī Latvijas dzelzceļa infrastruktūra – sliežu ceļi, staciju ēkas, pasažieru platformas un viss ar tiem saistītais.

Dzelzceļa stacijas un pieturas punkti nav tikai dzelzceļa transporta apstāšanās vietas. Tās ir arī vietas, kur cilvēki satiek savus īsāku vai garāku laiku neredzētos tuviniekus, vietas, ar kurām sākas jauni ceļojumi vai vienkārši ikdienas darba gaitas.

Dzelzceļš Latvijā piedzīvo sava veida renesansi – dzelzceļa transportu ikdienas gaitās sāk izmantot arvien vairāk pasažieru, un lai nodrošinātu pasažieru vienotu, uz to vajadzībām un ērtībām balstītu pieredzi, izmantojot VAS “Latvijas dzelzceļš” infrastruktūru,  ir izstrādātas “Infrastruktūras vizuālās vadlīnijas pasažieru apkalpes vietās”.

VAS “Latvijas dzelzceļš” (turpmāk – “Latvijas dzelzceļš”) “Infrastruktūras vizuālās vadlīnijas pasažieru apkalpes vietās” nosaka “Latvijas dzelzceļa” pārziņā esošo dzelzceļa staciju, pieturas vietu un pasažieru platformu vizuālo izskatu.

“Infrastruktūras vizuālās vadlīnijas pasažieru apkalpes vietās” tiek piemērotas ar to spēkā stāšanās brīdi, t.i. 2020.gada 20.jūliju, un tiek īstenotas, modernizējot esošo vai izbūvējot jaunu pasažieru infrastruktūru.

Iepazīties ar vienotajām vizuālās pasažieru infrastruktūras vadlīnijām var šeit:

VAS “Latvijas dzelzceļš” “Infrastruktūras vizuālās vadlīnijas pasažieru apkalpes vietās”

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31