Veiktas izmaiņas SIA “LDz Cargo” valdē | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Veiktas izmaiņas SIA “LDz Cargo” valdē

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) meitassabiedrības SIA “LDz Cargo” valdes  locekļa amatā no 10.aprīļa iecelts uzņēmuma Juridisko un administratīvo lietu departamenta direktors Aleksandrs Kazačkovs.

Uzņēmuma valdē turpina strādāt valdes priekšsēdētāja Svetlana Berga, valdes locekļi Vladimirs Grjaznovs un Andris Reķis. A.Kazačkovs iecelts līdzšinējās valdes locekles Ineses Kleinbergas vietā, kurai 31.martā beidzās valdes locekles pilnvaru termiņš. I.Kleinberga turpina darbu uzņēmumā Finanšu departamenta direktores amatā.

Jaunā valdes locekļa galvenie uzdevumi ietver pārmaiņu vadību uzņēmumā, nodrošinot “LDz Cargo” virzību uz klientorientētu darbību un pamatdarbības atbalsta funkciju nodrošināšanu klientu interesēs. A.Kazačkova iecelšana valdē ļauj īpaši stiprināt uzņēmuma vadības juridisko kapacitāti, kam ir liela nozīme pārrobežu pārvadājumu attīstīšanā un sadarbībā ar klientiem.

A.Kazačkovam ir ilggadēja darba pieredze “LDz Cargo” – laikā no 2005.gada decembra līdz 2010.gada janvārim viņš bijis uzņēmuma valdes loceklis, savukārt kopš 2007.gada pilda uzņēmuma Juridisko un administratīvo lietu departamenta direktora pienākumus.

A.Kazačkovam ir maģistra grāds tiesību zinātnē, turklāt viņam ir arī vairāku gadu pieredze juridiskās palīdzības sniegšanā, klientu pārstāvībā un konsultēšanā tiesu un šķīrējtiesu procesos. A.Kazačkovs ir Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas biedrs.

SIA „LDz Cargo” ir lielākais dzelzceļa kravu pārvadātājs Baltijas valstīs un piektais lielākais Eiropas Savienībā. Uzņēmums pagājušajā gadā strādāja ar teju četru miljonu eiro peļņu pēc nodokļu nomaksas, kas ir par 1,1 miljonu eiro vairāk nekā gadu iepriekš.

 

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31