VAS "Latvijas dzelzceļš" valde uzsāk darbu jaunā sastāvā | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

VAS "Latvijas dzelzceļš" valde uzsāk darbu jaunā sastāvā

Šonedēļ amata pienākumus sāk pildīt divi pagaidu VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) valdes locekļi – valdes priekšsēdētājs Māris Kleinbergs un valdes loceklis Andris Lubāns.

LDz valdē patlaban darbojas: valdes priekšsēdētājs Māris Kleinbergs, Andris Lubāns, Ēriks Šmuksts un Ainis Stūrmanis.

M. Kleinbergs līdz šim bija valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors SIA "Schenker", pirms tam bija VAS "Latvijas Pasts" valdes priekšsēdētājs, kā arī direktors transporta un loģistikas uzņēmumā "Baltic Logistic Solutions", loģistikas direktors kompānijā "Avers centrs", Latvijas biroja vadītājs transporta un loģistikas firmā "Kuehne&Nagel Latvija".

A. Lubāns līdz šim ir bija Latvijas starptautisko autopārvadātāju asociācijas "Latvijas auto" valdes priekšsēdētājs un ģenerālsekretārs, vadījis Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora biroju, no 2014. līdz 2017.gadam bija AS "Pasažieru vilciens" valdes priekšsēdētājs, bet no 2012. līdz 2014.gadam vadīja Satiksmes ministrijas Autosatiksmes departamentu.

Šī gada 25.jūlijā līdzšinējais LDz valdes priekšsēdētājs Edvīns Bērziņš un valdes loceklis Aivars Strakšas vienojās ar LDz padomi par koleģiālu savstarpējo darba attiecību izbeigšanu uz vienošanās pamata.