Uz laiku tiek pārtraukti starptautiskie pasažieru pārvadājumi pa dzelzceļu | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Uz laiku tiek pārtraukti starptautiskie pasažieru pārvadājumi pa dzelzceļu

No 17.marta uz laiku tiek pārtraukti  starptautiskie pasažieru pārvadājumi pa dzelzceļu

Ņemot vērā Ministru kabineta sestdien, 14.martā, pieņemto lēmumu par valsts robežu slēgšanu starptautiskajiem pasažieru pārvadājumiem saistībā ar COVID-19 izplatības ierobežošanu, uz ierobežojumu laiku tiek pārtraukti SIA "LDZ CARGO" un SIA "L-Ekspresis" veiktie starptautiskie pasažieru pārvadājumi.

Līdz turpmākajiem Ministru kabineta lēmumiem saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī, SIA “LDZ CARGO” un SIA "L-Ekspresis"  aptur starptautiskos pasažieru pārvadājumus uz Maskavu un Sanktpēterburgu. Tāpat Latvijas teritorijā netiks organizēti pasažieru pārvadājumi maršrutā Minska-Rīga un Kijeva-Minska-Viļņa-Rīga.

  • Vilciens Nr.1 Maskava-Rīga no Maskavas aties 15.martā un ieradīsies Rīgā 16.martā, no Rīgas 15.martā vilciens Rīga-Maskava nekursēs, turpmākie vilciena reisi atcelti.
  • Piekabināto vagonu grupa Sanktpēterburga-Rīga no Sanktpēterburgas aties 15.martā un ieradīsies Rīgā 16.martā, no Rīgas 15.martā piekabināto vagonu grupa Rīga-Sanktpēterburga nekursēs, turpmākie reisi atcelti.
  • Vilciens Nr.87/88 Minska-Rīga pēdējo reizi ieradīsies Rīgā un vakarā dosies atpakaļ uz Minsku 15.martā.
  • Vilciena Nr.32 Kijeva-Minska-Viļņa-Rīga kursēšana ir apturēta.

Pasažieriem, kuri iegādājušies biļetes SIA “LDZ CARGO” un SIA “L-Ekspresis” organizētajos maršrutos, tiks atmaksāta par braukšanas dokumentiem samaksātā nauda, neiekasējot komisijas maksu par biļešu atgriešanu.

Portālā travel.ldz.lv iegādātos braukšanas dokumentus varēs nodot atpakaļ, nosūtot pieteikumu elektroniski uz uzzinas@ldz.lv . Lai saņemtu naudu par kasē iegādātajām biļetēm, tās jānosūta pa pastu, adresējot:

SIA “LDZ CARGO”

Dzirnavu iela 147 K-1

Rīga, LV-1050.

Iesnieguma veidlapa atrodama šeit. Iesniegumi par braukšanas dokumentu nodošanu atpakaļ tiks pieņemti 6 mēnešu laikā no paredzētā brauciena dienas.

Lai pasargātu darbiniekus no inficēšanās riska, klienti klātienē netiks apkalpoti.

Par biļetēm, kas iegādātas maršrutos Minska-Rīga un Kijeva-Minska-Viļņa-Rīga, pasažieri aicināti sazināties ar Dzelzceļa uzziņu dienestu pa bezmaksas tālruni 80001181.

VAS “Latvijas dzelzceļš” un SIA “LDZ CARGO” atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina ikvienu būt saprotošiem, ņemot vērā ārkārtas situāciju, un izturēties atbildīgi pret saviem līdzcilvēkiem un darīt visu iespējamo, lai ierobežotu vīrusa COVID-19 izplatību. 

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31