LDz piedalās “Transporta nedēļa 2021” Maskavā | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz piedalās “Transporta nedēļa 2021” Maskavā

Šonedēļ Maskavā norisinās Krievijas transporta nozares nozīmīgākais ikgadējais pasākums -  “Transporta nedēļa 2021”, kurā piedalās arī VAS “Latvijas dzelzceļš (LDz) kopā ar vadošajiem transporta nozares uzņēmumiem Latvijā zem vienota zīmola “VIA Latvia”.

“Ņemot vērā pasākuma nozīmību transporta nozarē, tas ir likumsakarīgi, ka LDz tradicionāli tajā ņem dalību jau no pasākuma pirmsākumiem. “Transporta nedēļas” laikā mums ir iespēja ne tikai popularizēt Latvijas tranzīta koridoru, bet arī  pastāstīt par pakalpojumiem, kādus piedāvājam un par to kvalitāti, kādu esam sasnieguši, balstoties uz pieredzi dzelzceļa transporta nozarē,” norāda LDz pārstāvniecības Maskavā vadītājs Andrejs Bite, piebilstot, ka  “Transporta nedēļa” ir nozīmīgs transporta nozares pasākums, kur tiekas vadošie nozares pārstāvji, lai pārrunātu iespējamo sadarbību.

“Transporta nedēļas” ietvaros, kas norisinās no 13. līdz 19. novembrim, notiks gan izstāde, gan starptautiskais forums “Transports Krievijā”, kurā piedalīsies vairāk nekā 90 dalībnieku un kur būs 35 dažādi diskusiju formāti, tostarp lekcijas un meistarklases.

”Transporta nedēļa” notiek kopš 2007. gada un tas ir starptautisks forums un izstāde, kurā LDz piedalās jau no 2010. gada.