Latest news

Izvēlne

Testa vilciens no Ķīnas uz Rīgu uzsāk ceļu

LR satiksmes ministrs Uldis Augulis un VAS “Latvijas dzelzceļš” prezidents Edvīns Bērziņš 20.oktobrī plkst. 5.18 pēc Latvijas laika kopā ar Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Jian Tang, Yiwu pilsētas CPC ģeneralsekretāru Sheng Qiu Ping, Ķīnas austrumu pilsētas Yiwu vicemēru Xiong Tano, uzņēmuma “YXE International Container Train” valdes priekšsēdētāju Timmy Feng un Latvijas vēstnieku Ķīnā Māri Selgu pavadīja ceļā testa konteinervilcienu, kurš uzsāk ceļu no Yiwu uz Rīgu.

Testa vilciena maršruts Yiwu-Zabaikaļska-Rīga ir 11 066 km garš, un tas noslēgsies novembra sākumā ar svinīgu sagaidīšanu Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā.

Testa konteinervilciena braucienu organizē “LDZ Loģistika” un Ķīnas dzelzceļš sadarbībā ar “TransContainer”.

“Šis vilciens ir kopīgi paveikta liela darba rezultāts, turklāt sasniegts nozares specifikai neraksturīgi īsā laikā. Tikai pirms trim mēnešiem, 12.jūlijā mēs parakstījām nodomu protokolu ar Ķīnas dzelzceļu par sadarbību vilciena “China Railway Express” attīstīšanā no Ķīnas uz Eiropu, un jau šodien tas reāli darbojas. Mūsu meitasuzņēmums “LDZ Loģistika”, kam nodomu protokolā deleģēta koordinatora funkcija, kopā ar partneriem ir ne tikai nodrošinājis kompleksa pārvadājuma izstrādi no Ķīnas uz Latviju, bet arī ļoti aktīvi strādā ar klientiem, lai šādi vilcieni turpmāk kursētu regulāri,” uzsver E.Bērziņš.

Kopš vasaras vidus SIA “LDZ Loģistika” sadarbībā ar partneriem ir izstrādājuši vienotu tarifu dzelzceļa kravu pārvadājumu piedāvājumu trijos maršrutos no Ķīnas līdz Latvijai. Papildus tam kopā ar Latvijas tranzīta nozares uzņēmumiem “LDZ Loģistika” ir izstrādājusi kompleksu piedāvājumu tālākiem pārvadājumiem arī uz Skandināvijas valstīm un aktīvi sadarbojas gan ar Satiksmes ministrijas atašeju Ķīnā, gan veido tiešu sadarbību ar kravu īpašniekiem un nosūtītājiem. 

Galerijas (1)

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31