Starptautisko pasažieru pārvadājumiem būs jauni vilcienu vagoni | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Starptautisko pasažieru pārvadājumiem būs jauni vilcienu vagoni

Jau šoziem vilciena Rīga-Maskava pasažieri varēs ceļot jaunos, ērtos vagonos ar ievērojami lielāku komfortu.

Lai nodrošinātu mūsdienīgu komfortu un pasažieru apkalpošanu, starptautisko pasažieru pārvadātājs SIA “LDz Cargo” sadarbībā ar SIA “L-Ekspresis” nodrošinās ritošā sastāva atjaunošanu, un populārākajā starptautiskajā  dzelzceļa maršrutā  Rīga-Maskava tiks izmantoti 8 jauni vagoni.

Jaunajiem SV (divvietīgas kupejas) un kupejas vagoniem būs moderns, daudzfunkcionāls dizains, automātiskas, ar elektronisku atslēgu slēdzamas kupeju durvis, elektronisks informācijas tablo, moderna multimediju sistēma, kā arī transformējamas gultas, kas kupejās nodrošinās vairāk brīvas telpas. Turklāt, arī  SV vagonu pasažieriem turpmāk būs pieejamas dušas.

„Mūsu mērķis ir piedāvāt klientiem iespējami ērtākus un izdevīgākus pārvadājumus, lai nodrošinātu konkurenci ar citiem pārvadājumu veidiem. Tāpēc nodrošināsim jaunu, ērtu ritošo sastāvu,“ stāsta LDz Cargo valdes priekšsēdētājs Māris Bremze.

Klientu apmierinātības pētījumi liecina, ka cilvēki ļoti labprāt izmantotu dzelzceļu saviem ceļojumiem un komandējumiem, taču viņiem arvien būtiskākas ir komforta un servisa prasības, tādēļ pieņemts lēmums atjaunot ritošo sastāvu. 

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31