Latest news

Izvēlne

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” - viens no labākajiem mācību prakšu uzņēmumiem Latgalē

17. augustā norisinājās Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) apbalvošanas ceremonija „Dari un mācies – viss tikai sācies!”, kas veltīta labāko darba vidē balstītu (DVB) mācību un mācību prakšu uzņēmumu godināšanai.

Pasākumā apbalvoti gan labākie mācību prakšu uzņēmumi, gan labākie mācību uzņēmumi visos Latvijas reģionos. Kā viens no labākajiem mācību prakšu uzņēmumiem 2020. gadā Latgales reģionā atzinību saņēmis SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”

“LDZ ritošā sastāva servisam” ir izveidojusies ļoti laba sadarbība ar Daugavpils tehnikumu. Topošajiem profesionāļiem, izejot praksi uzņēmumā, ir iespēja ne tikai nostiprināt savas teorētiskās zināšanas un izmēģināt tās praksē, bet arī pēc prakses beigām ir iespēja uzsākt savas profesionālās gaitas tieši šajā uzņēmumā.

Apbalvošanas ceremonijas laikā LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs norādīja, ka uzņēmēji ļoti mērķtiecīgi sarunājas ar profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem, un arvien biežāk audzēkņi kļūst par darbiniekiem tieši tajos uzņēmumos, kuros ir bijuši praksēs un darba vidē balstītās mācībās. Ir gandarījums , ka aizvien augstāk tiek sasniegts rādītājs – audzēkņi pēc dalības projektā un profesionālās izglītības iestādes pabeigšanas paliek uzņēmumos un darba vietās Latvijā.