Latest news

Izvēlne

SIA LDz Cargo valdes priekšsēdētājs Guntis Mačs iesniedz atlūgumu.

VAS “Latvijas dzelzceļš” valde šodien pieņēmusi meitas uzņēmuma, SIA “LDz Cargo”, valdes priekšsēdētāja Gunta Mača iesniegumu atbrīvot viņu no amata.

Par jauno uzņēmuma vadītāju iecelts dzelzceļa nozares profesionālis un ilggadējais VAS “Latvijas dzelzceļš” finanšu direktors Māris Bremze.

VAS „Latvijas dzelzceļš” valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Aivars Strakšas uzsver, ka gada beigas Baltijas lielākajam kravu pārvadātājam, SIA “LDz Cargo” ir ļoti nozīmīgs laiks, kad notiek pārrunas ar klientiem, jaunu līgumu slēgšana un jaunu klientu piesaiste, un šādā brīdī atstāt uzņēmumu bez valdes priekšsēdētāja nebija iespējams, tādēļ LDz valdei  bija jārīkojas nekavējoties.
 „Esam pateicīgi Mača kungam par ilggadējo darbu un nozīmīgo ieguldījumu SIA LDz Cargo darbības nodrošināšanā. Un novērtējam spēju pieņemt atbildīgus lēmumus. Uzņēmums, tāpat kā visa tranzīta nozare šobrīd sastopas ar jauniem izaicinājumiem. Valdes vārdā varu apgalvot, ka par Māra Bremzes kompetenci, spējām vadīt nozīmīgu uzņēmumu, tāpat arī par reputāciju nav ne mazāko šaubu. Mēs augstu novērtējam Bremzes kunga izpratni un gatavību nekavējoties stāties pie amata pildīšanas.”
Amatā apstiprinātais Māris Bremze, kurš ir dzelzceļnieks jau vairākās paaudzēs, VAS “Latvijas dzelzceļš” dažādos amatos strādā jau gandrīz 20 gadus un labi pārzina dzelzceļa nozari un kravu pārvadājumu darbības specifiku. Ņemot vērā milzīgo pieredzi VAS “Latvijas Dzelzceļš” finanšu direktora amatā, viņš var stāties pie amata pildīšanas nekavējoties. M. Bremze ir ieguvis inženiera - ekonomista izglītību Rīgas tehniskajā universitātē. Līdz ar stāšanos jaunajā amatā, M. Bremze atstās VAS “Latvijas dzelzceļš” Finanšu direktora amatu, taču pagaidām amatu apvienošanas kārtībā pildīs arī valdes locekļa amatu AS “Pasažieru vilciens”.

„VAS Latvijas Dzelzceļš valde mūs kā akcionāru ir informējusi par notikumiem SIA “LDz Cargo” ārkārtas dalībnieku sapulcē. Esam pārliecināti, ka VAS “Latvijas dzelzceļš” valde ir rīkojusies ļoti atbildīgi un atbilstoši savai kompetencei. Par jaunā SIA “LDz Cargo” valdes priekšsēdētāja Māra Bremzes profesionalitāti mums nav nekādu šaubu. Mēs augstu novērtējam Bremzes kunga paveikto AS “Pasažieru vilciens” uzņēmuma darbības un finanšu situācijas stabilizēšanā un uzlabošanā. Šobrīd neplānojam veikt izmaiņas AS “Pasažieru vilciens” valdes sastāvā”, skaidro VAS „Latvijas dzelzceļš” akcionāra pārstāve, Satiksmes ministrijas Valsts sekretāra vietniece Džineta Innusa.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31