SIA “LDz Apsardze” saņem tehniskās apsardzes licenci | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

SIA “LDz Apsardze” saņem tehniskās apsardzes licenci

“Latvijas dzelzceļa” meitasuzņēmums, kas sniedz tehniskās un fiziskās apsardzes pakalpojumus, SIA “LDz Apsardze” ir saņēmusi apsardzes darbības speciālo atļauju (licenci) par tehniskās apsardzes pakalpojumu sniegšanu.

Iepriekš apsardzes uzņēmumi varēja sniegt apsardzes pakalpojumus pamatojoties uz vispārējos apsardzes kompāniju licenci, taču kopš nākamā gada 1.javāra apsardzes kompānijām, kuras nodrošina tehnisko apsardzi būs nepieciešams atbilst ļoti stingrām prasībām. Saņemtā atļauja apliecina, ka uzņēmums atbilst Ministru Kabineta 757. noteikumos izteiktajām prasībām – apsardzes vadības centrs aprīkots ar nepārtrauktu elektroapgādi, pasargāts no fiziskiem un ugunsgrēka radītiem bojājumiem, kā arī atbilst citām drošības prasībām.

“LDz Apsardze” valdes priekšsēdētājs Arnis Maculēvičs pastāstīja, ka uzņēmuma vadības centrs ir aprīkots ar visām prasībām atbilstošām iekārtām – lielu videoekrāna sienu, kur labi pārskatāmi videoattēli no visām video novērošanas iekārtām, kuru skaits visā Latvijā pārsniedz 2000 vienības. Savukārt, optiskais datu pārraides kabelis ļauj saņemt augstākas izšķirtspējas videoattēlu ar nepieciešamām palielināšanas iespējām, lai noteiktu iespējamos riskus drošībai.

Licence apliecina arī uzņēmuma darbinieku – apsardzes speciālistu un uzņēmuma vadītāju – profesionālo zināšanu augsto līmeni.

 

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31