SIA “LDZ apsardze” Rēzeknes reģionālais centrs kļūst vēl operatīvāks un modernāks | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

SIA “LDZ apsardze” Rēzeknes reģionālais centrs kļūst vēl operatīvāks un modernāks

Lai nodrošinātu saviem klientiem vēl kvalitatīvākus objektu apsardzības pakalpojumus, VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) meitasuzņēmuma SIA "LDZ apsardze" reģionālais vadības centrs Rēzeknē no 26. septembra darbosies jaunās telpās, kuras būs aprīkotas ar modernu apsardzes tehniku.

Jaunās vadības centra telpas turpmāk atradīsies dzelzceļa stacijas "Rēzekne 2" ēkā, un no tām SIA "LDZ apsardze" apkalpos ne tikai LDz koncerna klientus, bet arī citus uzņēmumus un privātpersonas Rēzeknes reģionā.

Jaunajā reģionālajā apsardzes centrā tehniskā darbība būs daudz ērtāka un efektīvāka nekā līdz šim, jo turpmāk būs iespēja izmantot visas mūsdienīgo drošības sistēmu priekšrocības. Telpas ir aprīkotas ar videoekrānu, kur labi pārskatāmi attēli no videonovērošanas sistēmām. Apsardzes tehnoloģijas pasaulē, kā arī LDz infrastruktūra šobrīd strauji attīstās, tādēļ arī SIA "LDZ apsardze" jāspēj piedāvāt klientiem kvalitatīvus pakalpojumus.

"Ļoti būtisks aspekts ir darba vide. Apsarga darbs ir atbildīgs un atsevišķos objektos fiziski grūts. Darbā mēs pavadām aptuveni trešo daļu no sava darba mūža. Darba vide ir mūsu darba vieta ar visiem tajā esošajiem apstākļiem un riska faktoriem, kas ietekmē vai var ietekmēt mūsu drošību un veselību. Pasaules prakse pierāda, ka labā un sakārtotā darba vidē pieaug darba ražīgums, samazinās nelaimes gadījumu skaits," stāsta uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Arnis Maculēvičs.

Rēzeknes apsardzes grupā ir 58 darbinieki, kuri strādā maiņu režīmā. Reģionālajā apsardzes centrā vienā maiņā strādā divi darbinieki, kuri organizē apsardzes maiņas darbu, pārvadājamo kravu, stacionāro objektu un citu materiālo vērtību apsardzi, un, kad ir saņemts trauksmes signāls, veic darbinieku un objektu stāvokļa kontroli un citus pienākumus.

SIA „LDZ apsardze” Rēzeknes reģionālā apsardzes centra jaunajās telpās ir iekārtotas ērtas darba vietas apsardzes organizatoriem, arī tehniskajiem darbiniekiem ir savas funkcionāli aprīkotas darba telpas. Ņemot vērā, ka apsardzes darbinieki strādā diennakts režīmā,  jaunajā vadības centrā ir ierīkotas atpūtas telpas, tualetes, dušas, speciāla drēbju žāvētava, kā arī virtuvīte, lai ērti un ātri sasildītu ēdienu atpūtas brīžos.

Lēmums par jaunā Rēzeknes reģionālā apsardzes centra izveidošanu tika pieņemts, lai pilnveidotu apsardzes procesa kontroli, nodrošinātu iespēju pilnvērtīgi izmantot videonovērošanas sistēmas, digitālo sakaru un citas sistēmas priekšrocības. Turklāt jaunas telpas vadības centram šajā reģionā bija nepieciešamas sen, un ar LDz līdzdalību iecere īstenota.  Galvenais Operatīvās vadības centrs jau tika uzbūvēts pirms pieciem gadiem, tāpēc bija motivācija un tehniska nepieciešamība labiekārtot telpas arī uzņēmuma struktūrvienībās, kuras atrodas ne tikai Rīgā, bet vēl septiņās Latvijas pilsētās – Jelgavā, Liepājā, Ventspilī, Tukumā, Krustpilī, Daugavpilī un, protams, Rēzeknē, kur reģionālais apsardzes centrs darbinieku ērtībām bija vissliktākais, skaidro A. Maculēvičs.

Rēzeknes reģionālās grupas pienākumos ietilpst pakalpojumu sniegšana Rēzeknes pilsētā un novadā, kā arī vilcienu sastāvu pavadīšana līdz Latvijas robežai.

Nākotnē aktuāla kļūs arī Liepājas un Jelgavas reģionālo apsardzes centru attīstība, kur arī jāuzlabo darba apstākļi, taču konkrēti soļi atkarīgi no finanšu iespējām.

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31