SIA “Komerccentrs DATI grupa” projekta darba grupai prezentē Pasažieru apziņošanas sistēmas iekārtas un funkcionalitāti trīs stacijām: Jelgava, Cukurfabrika un Olaine | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

SIA “Komerccentrs DATI grupa” projekta darba grupai prezentē Pasažieru apziņošanas sistēmas iekārtas un funkcionalitāti trīs stacijām: Jelgava, Cukurfabrika un Olaine

1. septembrī SIA “Komerccentrs DATI grupa” eksperti VAS “Latvijas dzelzceļš” projekta „Dzelzceļa pasažieru infrastruktūras modernizācija” ietvaros rīkoja Pasažieru apziņošanas sistēmas pirmā posma trīs staciju - Jelgavas, Cukurfabrikas un Olaines - iekārtu un sistēmas funkcionalitātes demonstrāciju.

Demonstrācijā kopā ar SIA “Komerccentrs DATI grupa” ekspertiem piedalījās arī displeju ražotāja Mitron tehniskie speciālisti, lai kopā pilnā mērā VAS “Latvijas dzelzceļš” pārstāvjiem demonstrētu Pasažieru apziņošanas sistēmas iekārtu tehnisko un funkcionālo darbību. Tajā skaitā  pasažieru informācijas atainojumu  uz iekštelpu displejiem, kā arī LED ārējiem displejiem no pasažieru apziņošanas sistēmas, izmantojot demonstrācijas vilcienu sarakstu. Demonstrācijas laikā tika atskaņoti arī ar vizuālajiem paziņojumiem saskaņoti audio paziņojumi. Jaunā pasažieru apziņošanas sistēma ļaus veikt automātiskus un manuālus paziņojumus, piemēram, par vilcienu pienākšanu un atiešanu. Uz pasažieru platformām un staciju ēkās tiks uzstādīti displeji un skaļruņi. Pasažieru apziņošanas sistēma būs gan paplašināma, gan integrējama ar citām vilcienu kustības vadības sistēmām. Tiks ierīkotas arī videonovērošanas kameras peronu un staciju uzgaidāmo telpu kontrolei, tādējādi gan uzlabojot pasažieru drošību, gan mazinot vandālisma un demolēšanas riskus.

SIA “Komerccentrs DATI grupa” un VAS „Latvijas dzelzceļš” projekta „Dzelzceļa pasažieru infrastruktūras modernizācija”  ietvaros 2014.gada 7.oktobrī noslēdza līgumu „Informatīvo un videonovērošanas sistēmu ierīkošana stacijās: Olaine, Jelgava, Cukurfabrika, Zolitūde, Imanta, Babīte, Bulduri, Dzintari, Vaivari, Pumpuri, Melluži, Asari, Lielupe, Majori, Dubulti, Sloka” par modernas pasažieru apziņošanas sistēmas un videonovērošanas sistēmas ierīkošanu 16 pasažieru stacijās Jūrmalas un Jelgavas virzienos.

 Projekts pilnā apmērā tiek finansēts no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzekļiem.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30