Septembra vidū LDz konferencē Rīgā tiksies pasaules loģistikas tirgus līderi | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Septembra vidū LDz konferencē Rīgā tiksies pasaules loģistikas tirgus līderi

14.septembrī, ikgadējās VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) starptautiskās konferences laikā Rīga kļūs par pasaules jaunāko transporta un loģistikas tendenču epicentru. Konferencē “Globālās transporta kustības izaicinājumi” vienuviet tiksies un par nākotnes attīstību diskutēs nozares līderi no Ķīnas, Indijas, Vācijas, Krievijas, Baltkrievijas, Šveices, Somijas un Latvijas.

LDz prezidents Edvīns Bērziņš: “Pēdējo gadu Latvijas tranzīta un loģistikas nozare ir veltījusi starptautisko attiecību stiprināšanai un jaunu stratēģisku partnerību veidošanai. Daudzi sevi ir pirmo reizi ieraudzījuši plašākā, globālā kontekstā. Taču tas ir vienīgais veids, kā mums uz sevi raudzīties, ja gribam ne tikai saglabāt, bet attīstīt nozares potenciālu un Latvijas lomu Ziemeļeiropas reģionā. LDz šo perspektīvu saskata un vēlas, lai Latvijas pozīcijas kļūtu arvien stiprākas, tāpēc šoruden Rīgā esam pulcējuši pasaules transporta un loģistikas nozares izcilības – ne tikai viedokļu līderus, bet globālus tirgus spēlētājus, ar kuriem sadarbībā Latvija jau šobrīd kļūst par reģiona loģistikas centru.”

Konference “Globālās transporta kustības izaicinājumi” notiks ceturto reizi, un tajā piedalīsies gan nozares vizionāri, gan pārvadājumu attīstības līderi. Tostarp konferencē piedalīsies Duisburgas ostas, “DHL Global Forwarding”, Indijas Kravu pārvadātāju federācijas, Ķīnas-Baltkrievijas industriālā parka “Lielais akmens” un citu globālo loģistikas tirgus līderu vadība, tādējādi iezīmējot Latviju kā nozīmīgāko loģistikas mezglu Baltijas reģionā un saiknē ar visu Ziemeļeiropu.

Latvija tiek skatīta kā izdevīgs loģistikas mezgls, saņemot un novirzot kravas visos virzienos. Latvija kalpo kā punkts, kas savieno Baltijas un Melno jūru, tā ir starptautiskā Ziemeļu – Dienvidu transporta koridora daļa un kā vārti Skandināvijas un citām Ziemeļeiropas valstīm uz Austrumiem.

Savukārt konferences ievaddaļā eksperti diskutēs un dalīsies pieredzē par mūsdienu tehnoloģiju straujo attīstību un to ietekmi uz cilvēku kvalifikāciju. Šajā blokā eksperti, kuru vidū būs futūrists un humānists no Šveices Gerds Leonhards, “PricewaterhouseCoopers Advisory” Maskavas biroja pārstāve Svetlana Kruglova un “Siemens Osakeyhtio” direktors Juha Lehtonens (Somija), spriedīs par tehnoloģiju ietekmi uz transporta nozari un tās attīstības tendencēm nākotnē.

 

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31