Latest news

Izvēlne

Sarunu procedūra ar publikāciju "Dīzeļģeneratoru staciju aparatūras un iekārtu izvietošanai nepieciešamo moduļu (konteinera) tipa izgatavošana un uzstādīšana Ezera ielā 2A, Madonā, Madonas novadā” (iepirkuma Id.Nr. LDZ 2023/74-SPAV)

VAS “Latvijas dzelzceļš” izsludina sarunu procedūru ar publikāciju “Dīzeļģeneratoru staciju aparatūras un iekārtu izvietošanai nepieciešamo moduļu (konteinera) tipa izgatavošana un uzstādīšana Ezera ielā 2A, Madonā, Madonas novadā”.

Iepirkuma identifikācijas Nr. LDZ 2023/74-SPAV.

Piedāvājumi iesniedzami: līdz 2023.gada 28.aprīlim plkst.9.30, VAS „Latvijas dzelzceļš” Gogoļa ielā 3, 1.stāvā, 100.kabinetā, Rīgā (VAS “Latvijas dzelzceļš” Kancelejā). Piedāvājumu iesniedz personīgi, ar kurjera starpniecību vai ierakstītā vēstulē.

Sarunu procedūras dokumentu pieejamība:

pasūtītājs nodrošina brīvu un tiešu elektronisku pieeju iepirkuma dokumentiem un visiem papildus nepieciešamajiem dokumentiem pasūtītāja tīmekļvietnē www.ldz.lv sadaļā „Iepirkumi” pie šī iepirkuma sludinājuma;

ieinteresētajam piegādātājam ir pienākums sekot līdzi pasūtītāja tīmekļvietnē www.ldz.lv sadaļā „Iepirkumi” pie šī iepirkuma sludinājuma publicētajai informācijai. Pasūtītājs nav atbildīgs par to, ja ieinteresētā persona nav iepazinusies ar informāciju, kurai ir nodrošināta brīva un tieša elektroniska pieeja.

Pasūtītāja kontaktpersona: organizatoriska rakstura jautājumos un jautājumos par sarunu procedūras nolikumu: komisijas sekretāre - VAS “Latvijas dzelzceļš” Iepirkumu biroja vecākā iepirkumu speciāliste Inese Kempa, tālruņa numurs: +371 29199663, e-pasta adrese: inese.kempa@ldz.

Piedāvājumu atvēršanas datums: 
Piektdiena, 2023.gada 28.Aprīlis plkst. 10.00.
Uzņēmums: 
VAS Latvijas dzelzceļš