Sarunu procedūra ar publikāciju “Kompresora piegāde”, iepirkuma identifikācijas numurs: LDZ 2022/142-SPA | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Sarunu procedūra ar publikāciju “Kompresora piegāde”, iepirkuma identifikācijas numurs: LDZ 2022/142-SPA

Papildus informācija: 

Pievienots: Skaidrojums Nr.1 (01.08.2022.)

VAS “Latvijas dzelzceļš” atkārtoti izsludina sarunu procedūru ar publikāciju “Kompresora piegāde” (iepirkuma identifikācijas numurs: LDZ 2022/142-SPA).

Piedāvājumi iesniedzami: līdz 2022.gada 17.augustam plkst.9.30, VAS “Latvijas dzelzceļš” Gogoļa ielā 3, 1.stāvā, 100.kabinetā, Rīgā (VAS “Latvijas dzelzceļš” kancelejā). Piedāvājumu iesniedz personīgi, ar kurjera starpniecību vai ierakstītā pasta sūtījumā.

Piedāvājumu atvēršana ir slēgta, tā notiks: 2022.gada 17.augustā plkst.10:00, VAS “Latvijas dzelzceļš” Iepirkumu birojā.

Sarunu procedūras dokumentu pieejamība:

Pasūtītājs nodrošina brīvu un tiešu elektronisku pieeju iepirkuma dokumentiem un visiem papildus nepieciešamajiem dokumentiem Pasūtītāja tīmekļvietnē www.ldz.lv sadaļā “Iepirkumi” pie šī iepirkuma sludinājuma.

Ieinteresētajam piegādātājam ir pienākums sekot līdzi Pasūtītāja tīmekļvietnē www.ldz.lv sadaļā “Iepirkumi” pie šī iepirkuma sludinājuma publicētajai informācijai. Pasūtītājs nav atbildīgs par to, ja ieinteresētā persona nav iepazinusies ar informāciju, kurai ir nodrošināta brīva un tieša elektroniska pieeja.

Pasūtītāja kontaktpersona: organizatoriska rakstura jautājumos un jautājumos par sarunu procedūras nolikumu: komisijas sekretāre - VAS “Latvijas dzelzceļš” Iepirkumu biroja vecākā iepirkumu speciāliste Inese Kempa, tālruņa numurs: 29199663, e-pasta adrese: inese.kempa@ldz.lv.

Piedāvājumu atvēršanas datums: 
Trešdiena, 2022.gada 17.Augusts plkst. 10.00.
Uzņēmums: 
VAS Latvijas dzelzceļš