Latest news

Izvēlne

Rīgas Centrālajā stacijā no 28.marta būs būtiskas izmaiņas vilcienu kustībā

Ņemot vērā Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas sliežu ceļu pārbūvi projekta “Rail Baltica” ietvaros, no šī gada 28.marta mainīsies līdzšinējie vilcienu atiešanas un pienākšanas ceļi dažādos maršrutos, kā arī sadarbībā ar AS “Pasažieru vilciens” ir mainīti vilcienu kustības grafiki.

AS “Pasažieru vilciens” ciešā sadarbībā ar VAS “Latvijas dzelzceļš” darīja visu iespējamo, lai panāktu pasažieriem piemērotus kompromisus, būtiski neietekmējot vilcienu kustības intensitāti un pārvadājumu apjomu. Taču, tā kā izmaiņas skar visus reisus, aicinām pasažierus īpaši rūpīgi iepazīties ar jauno vilcienu kustības grafiku.

Uz pārbūves laiku Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā tiks slēgti trīs pasažieru kustībai izmantotie sliežu ceļi. No 28.marta vilcieni Tukuma virzienā aties no 3. ceļa, Skultes virzienā - no 1., 10., 11. vai 12. ceļa, uz Aizkraukli - no 4. ceļa, bet uz Krustpili, Daugavpili, Krāslavu, Zilupi vai Madonu vilciens gaidīs pie 10., 11. vai 12. ceļa. Jelgavas virzienā vilcieni turpmāk aties no 1. vai 5. ceļa, tikmēr Siguldas, Valmieras un Valgas virziena vilcieni - no 10., 11. vai 12. ceļa.

Dodoties uz vilcienu, aicinām pasažierus pirms brauciena pārliecināties stacijā izvietotajos informācijas tablo, no kura ceļa aties konkrētais vilciens.

Ar izmaiņām ir iespējams iepazīties AS "Pasažieru vilciena" mājaslapā https://www.pv.lv/  un mobilajā lietotnē.