Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā apskatāma „Latvijas dzelzceļa Kausa 2015” galvenā balva – čempionu kauss | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā apskatāma „Latvijas dzelzceļa Kausa 2015” galvenā balva – čempionu kauss

Otrdiena, 11 Augusts, 2015

No šodienas, 11. augusta, līdz pat 16. augustam Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas galvenajā zālē ikvienam interesentam apskatāma Starptautiskā hokeja turnīra „Latvijas dzelzceļa Kauss 2015” galvenā balva – čempionu kauss.

“Latvijas dzelzceļa Kauss” šogad notiek jau 7. reizi un VAS „Latvijas dzelzceļš” turnīra uzvarētājam pasniegs čempionu kausu, kas katru gadu tiek izgatavots pēc īpaša pasūtījuma un atšķiras gan dizainā, gan arī tehniskajā izpildījumā.. Šā gada kauss darināts no pulēta un slīpēta nerūsējošā tērauda, un tas simbolizē dinamiku, komandas vienotību, pilnību un izcilību.

“Esam gandarīti, ka gadu gaitā “Latvijas dzelzceļa Kauss” ir kļuvis par iecienītu un gaidītu sporta notikumu Latvijā, kā arī ir viens no hokeja sezonas atklāšanas centrālajiem pasākumiem. Turnīra čempionu kauss ir trofeja, kas savā krāšņumā ik gadu pārsteidz ne tikai tā saņēmējus, bet arī hokeja fanus un līdzjutējus. Novēlu visiem šā gada turnīra dalībniekiem veiksmi, izturību un daudz pozitīvu emociju” – tā SIA “LDz Cargo” valdes priekšsēdētājs Guntis Mačs.

Pēc publiskās izstādīšanas Centrālajā stacijā, 16.augustā kauss atraktīvā braucienā ar ledus tīrāmo mašīnu hokeja fanu pavadībā tiks nogādāts Arēnā Rīga, kur tās pašas dienas pēcpusdienā notiks jau pirmā spēle starp Kazaņas “Ak Bars” un Jaroslavļas “Lokomotiv”, savukārt,  vakarā spēkiem mērosies Rīgas “Dinamo” ar Minskas “Dinamo”.

7. „Latvijas dzelzceļa kauss” šogad notiks no 16. līdz 20. augustam Arēnā Rīga un tajā spēkiem mērosies četras komandas: Rīgas “Dinamo”, Jaroslavļas “Lokomotiv”, Kazaņas “Ak Bars” un Minskas “Dinamo”. Pērn uzvaru izcīnīja un čempiona kausu ieguva  Kazaņas “Ak Bars”.

Biļetes uz turnīra spēlēm nopērkamas visās “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un internetā.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30