Meklēs jaunus sadarbības partnerus Irānā | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Meklēs jaunus sadarbības partnerus Irānā

Pirmdien, 3.aprīlī, Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš kopā ar VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) un “LDZ Loģistika” pārstāvjiem dodas darba vizītē uz Irānu ar mērķi rast jaunus sadarbības partnerus kravu pārvadājumiem pa dzelzceļu.

Viena no Satiksmes ministrijas galvenajām prioritātēm ir jaunu tirgu un jaunus kravu segmentu, īpaši, konteinerpārvadājumu, piesaiste Latvijas tranzīta koridoram un notiek aktīvs darbs   t.sk. pie jauna maršruta izveides no Irānas un Indijas.

Valsts sekretāram plānotas tikšanās ar Irānas Ceļu un pilsētvides attīstības ministra vietnieku un Irānas Dzelzceļa prezidentu,  sarunas Irānas Naftas ministrijā un Irānas Nacionālajā naftas kompānijā, kā arī tikšanās ar Irānas Ārlietu ministru Dr.Mohammad Javad Zarif.

Darba vizītes ietvaros Ozoliņš un LDz pārstāvji piedalīsies Irānas Tirdzniecības, rūpniecības, kalnrūpniecības un lauksaimniecības kamerā (ICCIMA) seminārā. Semināra ietvaros valsts sekretārs uzstāsies ar uzrunu semināra dalībniekiem, savukārt LDz pārstāvji prezentēs Latvijas piedāvājumu un piedalīsies diskusijā un biznesa pārstāvju kontaktbiržā.

Ozoliņš darba vizītē uz Irānu dodas kopā ar “Latvijas dzelzceļš” prezidentu Edvīnu Bērziņu un “LDZ Loģistika” valdes priekšsēdētāju Verneru Lūsi.

 

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

 

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31