Latest news

Izvēlne

Ludzas dzelzceļa stacijas teritorijā notiks VAS “Latvijas dzelzceļš” Civilās aizsardzības mācības

Š.g. 1.jūnijā plkst.11.00 Ludzas dzelzceļa stacijas 6. pievedceļa teritorijā notiks kompleksās VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) Civilās aizsardzības mācības ar apdraudējuma imitāciju, personāla un tehnikas iesaistīšanu. Mācību laikā operatīvo dienestu transportlīdzekļi pārvietosies ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem.

Mācību mērķis ir pārbaudīt Civilās aizsardzības sistēmā iesaistīto dalībnieku gatavību koordinētai rīcībai un nostiprināt sadarbību katastrofu pārvaldīšanā uz un pie LDz publiskās dzelzceļa infrastruktūras.

Civilās aizsardzības mācībās piedalīsies LDz Rēzeknes un Ludzas stacijas personāls, LDz Rēzeknes ugunsdrošības un glābšanas vienība ar ugunsdzēsības un palīdzības vilcienu, automašīnām un mācību cisternu, LDz drošības direkcijas pārstāvji, SIA “LDZ CARGO” lokomotīve un kravas termināla personāls un SIA “LDZ apsardze” darbinieki. Tāpat mācībās iesaistīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUDG) Latgales reģiona brigādes komandējošais un dežurējošais personāls ar speciālo autotehniku, Vides dienesta pārstāvji, Valsts un pašvaldības policijas pārstāvji un Ludzas novada sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas pārstāvji.

Apkārtējie iedzīvotāji ir aicināti nesatraukties un izturēties ar sapratni, ja stacijas teritorijā notiekošās darbības būs neierastas. Mācību laikā notiks tikai apdraudējuma imitācija, tādēļ skanošās sirēnas šajā laikā nav jāņem vērā.

Par mediju pārstāvju klātbūtni Civilās aizsardzības mācībās, lūdzu sazināties ar LDz Korporatīvās komunikācijas daļu vai Ludzas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistiem.