Latest news

Izvēlne

Līvbērzes dzelzceļa stacijas teritorijā notiks VAS “Latvijas dzelzceļš” Civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldības mācības

Š.g. 9.novembrī plkst.11.00 Līvbērzes dzelzceļa stacijas 4.ceļa teritorijā norisināsies kompleksās VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) Civilās aizsardzības mācības ar apdraudējuma imitāciju, personāla un tehnikas iesaistīšanu. Mācību laikā operatīvo dienestu transportlīdzekļi pārvietosies ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem, tādēļ apkārtnes iedzīvotāji ir aicināti nesatraukties un izturēties ar sapratni, ja stacijas teritorijā notiekošās darbības būs neierastas. Mācību laikā notiks tikai apdraudējuma imitācija.

Šo mācību mērķis ir pārbaudīt Civilās aizsardzības sistēmā iesaistīto dalībnieku gatavību koordinētai rīcībai un nostiprināt sadarbību katastrofu pārvaldīšanā uz LDz publiskās dzelzceļa infrastruktūras. Mācībās iesaistīto dalībnieku uzdevums būs ierobežot imitētu bīstamas kravas noplūdi no cisternas un likvidēt negadījuma sekas.

Civilās aizsardzības mācībās piedalīsies LDz Jelgavas stacijas personāls, LDz Jelgavas un Rīgas ugunsdrošības un glābšanas vienība ar ugunsdzēsības un palīdzības  automašīnām un mācību cisternu, LDz drošības direkcijas pārstāvji, SIA “LDZ CARGO” Jelgavas kravas termināla personāls un SIA “LDZ apsardze” darbinieki. Tāpat mācībās iesaistīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUDG) Zemgales reģiona brigādes komandējošais un dežurējošais personāls ar speciālo autotehniku, Vides dienesta pārstāvji, kā arī  Valsts policijas un pašvaldības policijas pārstāvji.