LDz valdes locekļa amatā atkārtoti apstiprina Ēriku Šmukstu | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz valdes locekļa amatā atkārtoti apstiprina Ēriku Šmukstu

Izvērtējot VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) valdes locekļa un viceprezidenta Ērika Šmuksta darbu uzņēmuma vadības komandā un augstu novērtējot viņa profesionalitāti un kompetenci, LDz padome ir pieņēmusi lēmumu par Ē.Šmuksta atkārtotu apstiprināšanu valdes locekļa amatā uz turpmākajiem pieciem gadiem.

Ē.Šmuksts LDz atbild par tehniskās vadības un kravu pārvadājumu jautājumiem, tostarp bijis atbildīgs par nozīmīgu infrastruktūras projektu īstenošanu, nodrošinot, ka projektu realizācijas laikā turpinās efektīva dzelzceļa ikdienas darbība. Tas ir būtisks priekšnosacījums arī vairāku apjomīgu infrastruktūras projektu realizēšanai nākotnē, tai skaitā Rīgas un Daugavpils dzelzceļa mezglu modernizācijā un dzelzceļa tīkla elektrifikācijā.

Tehniskās zināšanas dzelzceļa jomā, kā arī vairāk nekā 30 gadu ilgā Ē.Šmuksta darba pieredze nozarē ir bijusi būtiska, lai LDz saglabātu savas pozīcijas kā konkurētspējīgs pakalpojumu sniedzējs un kravu pārvadātājs starptautiskajā tirgū.

LDz prezidents Edvīns Bērziņš: “Esmu gandarīts, ka LDz padome ir novērtējusi uzņēmuma valdes komandas kopīgo darbu, šogad atkārtoti apstiprinot amatā divus valdes locekļus, kuri atbildīgi par uzņēmuma finanšu vadību un tehniskās vadības jautājumiem. Īpaši būtiski, ka padome ir novērtējusi Ērika Šmuksta augsto kompetenci un ilggadējo pieredzi nozarē, kas ir sevišķi svarīga, gan attīstot jaunus pārvadājumu maršrutus un risinājumus, gan arī organizējot sadarbību ar esošajiem partneriem.”

Ē.Šmuksts LDz valdes locekļa amatā ir kopš 2008.gada. Pirms tam bijis gan LDz Kravu pārvadājumu pārvaldes direktors, gan arī LDz meitasuzņēmumka SIA "LDz Cargo" valdes priekšsēdētājs. Savas darba gaitas dzelzceļā sācis pirms 34 gadiem – 1983.gadā kā pārmijas posteņa dežurants. Šī gada vasarā Ē.Šmuksts saņēma LDz augstāko apbalvojumu – Zelta lokomotīvi, ko pasniedz par personisku ieguldījumu dzelzceļa transporta nozarē.

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31