LDz vadība Ķīnā un Krievijā uzsver LDz lomu starptautiskajos tranzīta koridoros | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz vadība Ķīnā un Krievijā uzsver LDz lomu starptautiskajos tranzīta koridoros

Šodien piedaloties starptautiskās konferencēs Ķīnas pilsētā Šeņžeņā un Krievijas galvaspilsētā Maskavā, VAS „Latvijas dzelzceļš” (LDz) prezidents Edvīns Bērziņš un viceprezidents Ēriks Šmuksts prezentēja Latviju kā būtisku partneri starptautiskajos tranzīta koridoros

Viens no transporta un loģistikas nozares mērķiem ir Eirāzijas pārvadājumu attīstība, savukārt Latvija sevi redz kā loģistikas centru starp Āziju un Eiropu, kā arī kā nozīmīgu partneri transporta koridorā starp ziemeļiem un dienvidiem, Šeņžeņā notiekošajā konferencē  „Viena josta, viens ceļš - Ķīnas-Eiropas konteinervilcienu iespējas un izaicinājumi” šodien pauda LDz prezidents. Izmantojot Latviju kā loģistikas mezglu kravu satiksmē starp ziemeļiem un dienvidiem, paveras iespējas kravu transportēšanai uz pārējo Baltijas reģionu, Rietumeiropu un Ziemeļeiropu, pauda E.Bērziņš.

Latvijai ir izdevīgs ģeogrāfiskais novietojums, kas to padara par tiltu starp rietumiem un austrumiem, ziemeļiem un dienvidiem, savukārt LDz ir iespējas apkalpot gan lielus, gan arī mazākus sadarbības partnerus, šodien Maskavā notiekošajā starptautiskajā konferencē par investīcijām un tarifiem dzelzceļa nozarē uzsvēra Ē. Šmuksts.

Ikgadējā konference Maskavā šodien pulcēja gan nozares pārstāvjus no Krievijas un tās sadarbības valstīm, gan arī zinātniekus, kas klātesošos iepazīstināja ar inovatīviem zinātniskajiem risinājumiem starptautisko dzelzceļa transporta koridoru intensitātes un nozīmes veicināšanā.

 

 

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31