LDz Rīgā nākamnedēļ pulcēs loģistikas ekspertus no 35 pasaules valstīm | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz Rīgā nākamnedēļ pulcēs loģistikas ekspertus no 35 pasaules valstīm

Nākamnedēļ, 14.septembrī notiekošajā VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) konferencē "Globālās transporta kustības izaicinājumi" Rīgā pulcēsies vairāk nekā 400 loģistikas ekspertu no 35 pasaules valstīm, kuru vidū ir gan vairums Eiropas Savienības valstu, gan arī Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Indijas, Japānas, Kazahstānas, Krievijas, Ķīnas, Turcijas, ASV u.c. valstu pārstāvji.

LDz prezidents Edvīns Bērziņš: “Latvijas mērķis ir iezīmēt mūsu valsti Eirāzijas kontinenta un pasaules kartē ne tikai kā vēl vienu loģistikas mezglu, bet gan kā loģistikas izcilības centru, kura cilvēku pieredze, kompetence un uzticamība, infrastruktūras kvalitāte, tehnoloģiju straujā attīstība un nozares kopējā elastīgas pieejas attīstība ikvienam kravu īpašniekam jebkurā pasaules malā ļauj efektīvi vadīt savu biznesu. Radot šo platformu un pulcējot Rīgā ne tikai visaugstākā līmeņa runātājus, bet arī konferences dalībniekus no visiem nozīmīgākajiem šodienas un nākotnes sadarbības tirgiem, esam guvuši apstiprinājumu tam, ka Latvijai kā partnerim uzticas.”

Konferences ietvaros galvenā uzmanība tiks veltīta Latvijas lomai pasaules loģistikas attīstībā, par ko runās Duisburgas ostas, “DHL Global Forwarding” un Indijas Kravu pārvadātāju asociāciju federācijas, kā arī citu globālo transporta un loģistikas tirgus līderu vadība. Vienlaikus daļa konferences būs veltīta ilgtermiņa skatījumam sabiedrības un transporta nozares attīstībā, futūristu un tirgus analītiķu acīm palūkojoties uz nozares tehnoloģiskajiem un cilvēkresursu vadības izaicinājumiem.

Konference “Globālās transporta kustības izaicinājumi” notiek jau ceturto gadu, un interesenti tai varēs sekot līdzi tiešraidē LDz mājas lapā https://ldz.lv/. Mediju pārstāvjus, kuri vēlas apmeklēt konferenci klātienē, aicinām akreditēties dalībai, līdz š.g. 12.septembrim piesakoties uz e-pastu ella.petermane@ldz.lv.

Konferences darba valoda – angļu valoda, tiks nodrošināta sinhronā tulkošana latviešu un krievu valodā. Plašāka konferences programma pieejama: https://www.ldz.lv/sites/default/files/Konferences%20programma_LV.jpg

Vienlaikus nākamajā nedēļā konferences norises laikā Rīgā notiek Ķīnas un Centrālās un Austrumeiropas sadarbības formāta 16+1 Loģistikas sadarbības sekretariāta nacionālo koordinatoru tikšanās. Tās dalībnieki gan apmeklēs Latvijas transporta un loģistikas nozares uzņēmumus, gan piedalīsies LDz konferencē.

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31