LDz koncerns piedalās izstādē ”TransRussia 2018” | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz koncerns piedalās izstādē ”TransRussia 2018”

“Latvijas dzelzceļa” koncerna uzņēmumi arī šogad no 17. līdz 19.aprīlim piedalās lielākajā transporta un loģistikas pakalpojumu un tehnoloģiju izstādē Krievijā un bijušajās NVS valstīs “TransRussia 2018”, prezentējot Latvijas transporta koridora  piedāvātās iespējas un risinājumus.

“Piedalīšanās šajā izstādē ik gadu ir ļoti nozīmīga ne tikai mūsu uzņēmumam, bet arī visai Latvijas transporta nozarei – tādējādi mūsu ilggadējiem sadarbības partneriem mēs apliecinām mūsu interesi attīstīt savstarpējo sadarbību. Arī šogad mums ir paredzētas vairākas divpusējās tikšanās ar Irānas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Azerbaidžānas, kā arī Lietuvas un Igaunijas dzelzceļu vadītājiem un Krievijas un citu valstu loģistikas uzņēmumiem, tostarp “TransContainer” un “OTLK”, lai pārrunātu sadarbības iespējas,” LDz dalību izstādē skaidro E.Bērziņš.

Izstādes ietvaros notiekošajā starptautiskajā kravu nosūtītāju, loģistikas un pārvadātāju konferencē uzstājās SIA “LDz Apsardze” valdes priekšsēdētājs Arnis Maculēvičs, kurš prezentēja uzņēmuma redzējumu par to, kā digitālie risinājumi veicina kravu drošību. “Attīstoties jaunajām tehnoloģijām, mums ir iespēja rast mūsdienām atbilstošu “zelta vidusceļu” starp lielām darbaspēka izmaksām, kas raksturīgas fiziskajai apsardzei, un tehniskām kļūmēm, kas agrāk radās cilvēciskā faktora dēļ. Patlaban lielu uzsvaru liekam uz tehnisko apsardzi, kas ļauj ātri, operatīvi un droši veikt objektu apsardzi, vienlaikus sabalansējot izmaksu struktūru tā, lai tā klientam būtu pievilcīga,” skaidro A.Maculēvičs.

“TransRussia 2018” ietvaros norisinās arī starptautiskā Ziemeļu-Dienvidu lietišķā kluba tikšanās konteinerpārvadājumu attīstībai no Indijas un Irānas. Tajā piedalās SIA “LDz Loģistika” valdes priekšsēdētājs Gundars Ābols.

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31