Latest news

Izvēlne

LDz aicina klientus piedalīties aptaujā par kravu pārvadājumu pieprasījumu

VAS “Latvijas dzelzceļš” un Baltkrievijas dzelzceļš ir kopīgi izstrādājuši jaunu piedāvājumu – kravas ekspresvilcienam “Minska-Rīga”, kas pēc klientu pieprasījuma kravu no vienas pilsētas otrā nogādātu 28 stundu laikā. Lai apzinātu jaunā pakalpojuma aktualitāti Latvijas uzņēmumiem LDz sadarbībā ar ārvalstu partneriem veic tirgus izpēti, līdz 2018.gada 16.martam aicinot aizpildīt pievienoto aptaujas anketu šeit: https://www.ldz.lv/lv/latvijas-tirgus-izpetes-anketa-par-kravu-parvadaju... 

Tādējādi kravu īpašnieki un transporta un loģistikas kompānijas nākotnē varēs rēķināties ar operatīvu kravu pārvadājumu organizēšanu skaidri zināmā grafikā. Ilgtermiņa mērķis ir nodrošināt regulāru kravu plūsmu šajā maršrutā, kura nākotnes potenciāls pieaugs, attīstoties Ķīnas-Baltkrievijas industriālajam parkam “Lielais akmens”.

Sadarbībā ar ārvalstu partneriem jau notiek regulāri kravu pārvadājumi konteinervilciena ZUBR (Latvija – Baltkrievija – Ukraina), konteinervilciena BALTIKA – TRANSIT IV (Latvija – Centrālāzijas valstis, tostarp Kazahstāna, Kirgizstāna, Tadžikistāna, Turkmenistāna, Uzbekistāna, Afganistāna) un konteinervilciena RĪGA – MASKAVA maršrutā.

2017.gadā sadarbībā ar ārvalstu partneriem ir izveidoti un izmēģināti konteinervilcienu maršruti, kas savieno Eiropas valstis ar Ķīnu. Šogad tiek turpināts darbs pie jaunu maršrutu izstrādes un realizācijas starptautiskā transporta koridora Ziemeļi – Dienvidi ietvaros, lai savienotu Ziemeļeiropas valstis ar Āzijas – Klusā okeāna reģiona valstīm.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31