Latest news

Izvēlne

LDz Šanhajā pārrunā sadarbības iespējas

Transporta un loģistikas nozares uzņēmumi šonedēļ  piedalījās starptautiskā izstādē un ar to saistītās divpusējās tikšanās un forumos Šanhajā, Ķīnā.

Izstādes ietvaros 16.maijā notika Transsibīrijas pārvadājumu koordinācijas padomes tikšanās un diskusija, kurā Rīgas brīvostas pārvaldnieks Ansis Zeltiņš pastāstīja, ka osta ciešā sadarbībā ar “Latvijas dzelzceļu” šobrīd strādā pie pārvadājumu un Latvijas tranzītkoridora attīstības.

15.maijā SIA “LDz Loģistika” valdes priekšsēdētājs Gundars Ābols kopā ar Rīgas un Ventspils ostu, kā arī Liepājas speciālās ekonomiskās zonas vadības pārstāvjiem vizītē Šanhajā tikās ar Ninbo ostas pārvaldes pārstāvjiem, kā arī šīs pašvaldības uzņēmējiem lai pārrunātu sadarbības iespējas loģistikas jomā.

Ninbo municipalitātes pārstāvji uzsvēra, ka Latvija ir potenciāli svarīgs sadarbības partneris izdevīgā ģeogrāfiskā novietojuma, labās infrastruktūras un labā transporta un tranzīta pakalpojumu servisa dēļ. Uzņēmēji arī novērtēja Latvijas priekšrocības nodokļu jomā Speciālajās ekonomiskajās zonās.

Latvijas pārstāvji piedāvāja izmantot Latvijas tranzīta koridoru kravu transportēšanai no Āzijas un Ziemeļeiropas valstīm un Lielbritāniju, kopīgi izstrādāt izdevīgus loģistikas piedāvājumus Ziemeļeiropas un nozares uzņēmumiem un kravu īpašniekiem, kā arī kopā organizēt konteineru pārvadājumus pa dzelzceļu maršrutā Ninbo – Rīga.

Puses vienojās, ka Ninbo municipalitātes pārstāvji sagatavos oficiālu ziņojumu vadībai, lai Ķīnas pusē izskatītu Latvijas piedāvājumu.

Rīgas Brīvostu Ķīnā pārstāvēja tās pārvaldnieks Ansis Zeltiņš, Ventspils brīvostu – tās pārvaldnieka vietnieks Igors Udodovs, savukārt Liepājas Speciālo ekonomisko zonu - Uzņēmējdarbības attīstības un mārketinga direktors Gatis Ginters.

17.maijā uzņēmuma SIA “LDz Loģistika” delegācija tikās ar Ķīnas uzņēmēju konfederācijas pārstāvjiem., kā arī ar transporta un loģistikas uzņēmumiem un kravu eksportētājiem.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31