Latest news

Izvēlne

Lai ierobežotu COVID-19 izplatību, VAS "Latvijas dzelzceļš" slēdz staciju un pieturas punktu uzgaidāmās telpas

Lai ierobežotu saslimšanu ar COVID-19, VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) no 1.aprīļa  uz ārkārtējās situācijas laiku  slēdz uzgaidāmās telpas virknē staciju un pieturas punktu. Staciju un pieturas punktu uzgaidāmās telpas tiek slēgtas saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu par pulcēšanās ierobežošanu publiskās lietošanas iekštelpās un AS “Pasažieru vilciens” lēmumu par biļešu kasu slēgšanu.

Lai pasargātu pasažierus no iespējamas inficēšanās ar COVID-19, ko var veicināt vairāku cilvēku uzturēšanās vienkopus slēgtā telpā, LDz ir pieņēmis lēmumu uzgaidāmās telpas slēgt, kamēr valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija.

Vienlaikus LDz aicina pasažierus ievērot divu metru distanci, atrodoties uz perona, kā arī iekāpjot un izkāpjot no vilciena, un biļetes braucieniem aicinām iegādāties elektroniski vai vilcienā pie konduktora kontroliera.

Stacijas, kurās tiek slēgtas pasažieriem paredzētās telpas:

Līvāni, Nīcgale, Līksna, Šķirotava, Skrīveri, Pļaviņas, Stirniene, Viļāni, Ludza, Nerza, Zilupe, Cena, Dobele, Biksti, Saldus, Skrunda, Garkalne, Krievupe, Vangaži, Inčukalns, Līgatne, Lode, Strenči, Priedaine, Tukums II, Mangaļi, Vecāķi, Lilaste, Skulte, Jaunkalsnava, Madona

Pieturas punkti, kuros tiek slēgtas pasažieriem paredzētās telpas:

Dole, Saulkalne, Pārogre, Jumprava, Dalbe, Ozolnieki, Egļupe, Jaundubulti, Pumpuri, Melluži, Asari.

 

 

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30