Kazahstānas vēstnieks apmeklē “LDz Ritošā sastāva servisa” Daugavpils lokomotīvju remonta centru | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Kazahstānas vēstnieks apmeklē “LDz Ritošā sastāva servisa” Daugavpils lokomotīvju remonta centru

Augusta vidū darba vizītes ietvaros Kazahstānas Republikas vēstnieks Latvijā Bauržans Muhamedžanovs apmeklēja SIA “LDz Ritošā sastāva serviss” (LDz RSS) Daugavpils lokomotīvju remonta centru un iepazinās ar tā darbību.

Viņa pārstāvēto delegāciju, kā arī Daugavpils pilsētas vadību uzņēma LDz RSS valdes priekšsēdētājs Edgars Abrams un valdes loceklis, Daugavpils lokomotīvju remonta centra vadītājs Sergejs Karpačovs.

E.Abrams iepazīstināja B.Muhamedžanovu ar uzņēmuma ražošanas bāzi, kā arī pastāstīja par lokomotīvju remonta un modernizācijas plāniem un iespējām. Tika atzīts, ka LDz RSS ir viens no modernākajiem šāda profila uzņēmumiem visā Baltijā, kurā strādā profesionāli, augstu kvalificēti darbinieki un tiek izmantotas progresīvas un inovatīvas tehnoloģijas.

Ar Latvijas dzelzceļnieku paveikto, kā arī mūsu nākotnes plāniem Kazahstānas pārstāvji šogad jau iepazinās starptautiskajā izstādē “Astana EXPO 2017”. Atgādināsim, ka tās ietvaros organizētajā Tranzīta un loģistikas nedēļā LDz koncerns iepazīstināja ar savu jaunāko ieceri – ar ūdeņradi darbināmas manevru lokomotīves prototipu „HyLoco”.

Savukārt Daugavpilī Kazahstānas viesi klātienē tika iepazīstināti ar šobrīd realizējamo 2M62UM sērijas dīzeļlokomotīvju modernizācijas programmu, kā arī ar vienu no jau atjaunotajām šīs sērijas lokomotīvēm. Tika uzsvērts, ka modernizācijas rezultātā ievērojami pieaugusi lokomotīves jauda, samazinājušās apkopes izmaksas un sarucis degvielas patēriņš.

Vizītes noslēgumā B.Muhamedžanovs atzinīgi novērtēja uzņēmuma augsto darba organizācijas un ražošanas kultūru, kā arī izteica ieinteresētību sadarbības attīstīšanā starp Kazahstānas un Latvijas dzelzceļniekiem ritošā sastāva remonta un modernizācijas jomā. Par vēl vienu būtisku prioritāti tika atzīta tranzītkravu pārvadājumu attīstība starp Kazahstānu un Latviju.

 

 

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31