Latest news

Izvēlne

Jau vasaras vidū starptautisko pasažieru pārvadājumiem tiks izmantoti jauni vilcienu vagoni

Jau šovasar vilciena Rīga-Maskava pasažieri varēs ceļot jaunos, ērtos vagonos ar ievērojami lielāku komfortu.

Lai nodrošinātu mūsdienīgu komfortu un pasažieru apkalpošanu, starptautisko pasažieru pārvadātājs SIA “LDz Cargo” sadarbībā ar SIA “L-Ekspresis” nodrošinās ritošā sastāva atjaunošanu, un jau jūlijā populārākajā starptautiskajā  dzelzceļa maršrutā  Rīga-Maskava tiks izmantoti 8 jauni vagoni.

Jaunajiem SV (divvietīgas kupejas) un kupejas vagoniem būs moderns, daudzfunkcionāls dizains, automātiskas, ar elektronisku atslēgu slēdzamas kupeju durvis, elektronisks informācijas tablo, moderna multimediju sistēma, kā arī transformējamas gultas, kas kupejās nodrošinās vairāk brīvas telpas. Turklāt, arī  SV vagonu pasažieriem turpmāk būs pieejamas dušas.

„Mūsu mērķis ir piedāvāt klientiem iespējami ērtākus un izdevīgākus pārvadājumus, lai nodrošinātu konkurenci ar citiem pārvadājumu veidiem. Tāpēc jau iepriekš samazinājām biļešu cenas, kā arī drīzumā nodrošināsim jaunu, ērtu ritošo sastāvu,“ stāsta LDz Cargo valdes priekšsēdētājs Guntis Mačs.

Klientu apmierinātības pētījumi liecina, ka cilvēki ļoti labprāt izmantotu dzelzceļu saviem ceļojumiem un komandējumiem, taču viņiem arvien būtiskākas ir komforta un servisa prasības, tādēļ pieņemts lēmums atjaunot ritošo sastāvu.

Jau iepriekš informējām, ka tuvojoties vasaras atvaļinājumu sezonai, Latvijas dzelzceļa meitasuzņēmums SIA “LDz Cargo” starptautiskajos maršrutos uz Maskavu un Sanktpēterburgu vēlas piesaistīt vairāk pasažieru, tāpēc šobrīd  pasažieriem pieejamas vēl nebijušas atlaides.

Vasaras periodā, iegādājoties biļetes braucieniem uz Maskavu vai Sanktpēterburgu un atpakaļ, pasažieri saņems 45% atlaidi, ja biļetes tiek iegādātas 45-31 dienu pirms plānotā ceļojuma. Akcija ir spēkā biļetēm Biznesa klasē, SV un kupejas tipa vagonos. Biļetes iespējams iegādāties gan starptautisko vilcienu kasēs, gan elektroniski vietnē www.ldz.lv

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30