Latest news

Izvēlne

Izstādē "TransRussia 2019" Latvijas transporta nozare prezentē sevi ar vienotu zīmolu

Šonedēļ Maskavā notiekošajā starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē "TransRussia" Latvijas transporta un tranzīta nozare sevi prezentē ar jaunu zīmolu - "Via Latvia", kas liecina par labu sadarbību visas nozares dalībnieku starpā un vienotu mērķi - efektīvu un konkurētspējīgu pakalpojumu sniegšanu starptautiskajos tirgos.

Jaunais zīmols "Via Latvia" ietver Latvijas transporta un tranzīta nozares galvenos spēlētājus, kuri, apvienojot savus resursus, spēj starptautiskajos tirgos saviem esošajiem, kā arī potenciālajiem sadarbības partneriem piedāvā mūsdienīgus, modernus, kvalitatīvus, kā arī klientu vajadzībām pielāgotus transporta, loģistikas un e-komercijas pakalpojumus.

LR satiksmes ministrs Tālis Linkaits: "Šī izstāde ir īpaši nozīmīga Latvijas transporta nozarei. Šoreiz mēs tajā esam jaunā veidolā. Mēs – vienota komanda – šeit rādām savu kopīgo nozares redzējumu".

"Apvienojoties vienotā komandā, mēs - transporta nozares dalībnieki pierādām, ka jau šodien spējam piedāvāt modernus multimodālus risinājumus un veiksmīgi konkurēt starptautiskajos tirgos. Jau šobrīd "Latvijas dzelzceļš" ir pierādījis sevi kā nopietnu partneri starptautisko kravu pārvadājumu nodrošināšanā, bet Latvijas transporta nozarei kā vienotai komandai tas izdosies vēl labāk," norāda VAS "Latvijas dzelzceļš" prezidents Edvīns Bērziņš.

Kopumā Latvijas stends izstādē "TransRussia" apvieno 40 uzņēmumus, tostarp VAS “Latvijas dzelzceļš”, Rīgas un Ventspils brīvosta, Liepājas Speciālā ekonomiskā zona un Starptautiskā lidosta “Rīga”.