Izbūvē drošu un ērtu pāreju Sarkandaugavas skolēniem | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Izbūvē drošu un ērtu pāreju Sarkandaugavas skolēniem

Lai padarītu drošāku skolnieku ikdienu šķērsojot mācību iestādes tuvumā esošās sliedes, VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) sadarbībā ar Rīgas pašvaldību nupat ir labiekārtojuši Rīgas 28.vidusskolas tuvumā esošo gājēju pāreju, kas tagad ļauj ērti un droši šķērsot sliedes gan skolniekiem, gan apkārtesošo māju iedzīvotājiem.

“Sliedes šajā vietā ikdienā šķērso ļoti daudzi cilvēki, iepriekš bieži vien pārkāpjot drošības noteikumus. Arī 28.vidusskolas audzēkņi ikdienā sliedes šķērso šajā vietā, nereti pārgalvīgi aizmirstot par piesardzību. Tāpēc šis ir lielisks piemērs, kā veiksmīgi sadarbojoties ar pašvaldību LDz izdevās sakārtot un padarīt drošu un pieejamu kārtējo vides objektu sabiedrībai,” skaidro LDz viceprezidents Edvīns Bērziņš.

Lai novirzītu cilvēku plūsmu uz atļauto sliežu šķērsošanas vietu – gājēju pāreju Sliežu ielā 23 – Rīgas pašvaldība izbūvēja speciālu gājēju ietvi līdz pārejai, savukārt LDz izbūvēja ērtu gājēju pāreju, kas pieejama arī cilvēkiem ratiņkrēslos, uzstādīja ietves un pārejas margas. Tāpat arī LDz uzstādīja žogu ap sliedēm, lai novērstu mēģinājumus šķērsot sliedes neatļautā vietā.

Rīgas 28.vidusskolas direktors Guntars Jirgensons: “Esam ļoti pateicīgi “Latvijas dzelzceļam” par sadarbību un paveikto 28.vidusskolas skolēnu un Sarkandaugavas iedzīvotāju drošības atbalstam. Pāreja ir ērta, droša un padara apkārtesošo vidi vizuāli pievilcīgāku.”

LDz aicina izturēties ar izpratni pret uzstādītajām drošības instalācijām, nebojāt tās un šķērsot sliedes tikai tam paredzētajās vietās.   

  

 

 

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31