Latest news

Izvēlne

Iecelti jauni SIA “LDZ CARGO” un SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” padomes locekļi

Ievērojot Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma prasības, VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) meitas sabiedrībās - SIA "LDZ CARGO" un SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" -  4. janvāra dalībnieku sapulcē tika ievēlēti nominācijas komisijas izraudzītie padomes locekļu kandidāti. 

SIA “LDZ CARGO” dalībnieku sapulcē padomes priekšsēdētāja amatā uz pieciem gadiem iecelts Rems Razums, bet neatkarīgā padomes locekļa amatā  - Raimonds Freimanis. Darbu SIA “LDZ CARGO” padomē turpina neatkarīgais padomes loceklis Edvīns Korneliuss. Jauno SIA “LDZ CARGO” padomes locekļu pilnvaras ir spēkā līdz ar lēmuma pieņemšanu. 

R. Razums šobrīd ir VAS “Latvijas dzelzceļš” finanšu direktors, un no 2020. gada veicis arī SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” padomes locekļa pienākumus. R. Razuma profesionālā pieredze saistīta ar dažādu uzņēmumu vadību, tai skaitā viņš ir bijis A/S “Latvijas balzams”/ Amber Beverage Group rekonstrukcijas un modernizācijas direktors, kā arī šī uzņēmuma loģistikas direktors, ieņēmis vadošus amatus “Narvesen” grupas uzņēmumos, kā arī bijis “Linstow” valdes loceklis. Savukārt R. Freimaņa profesionālā darbība vairāk nekā 20 gadu garumā ir saistīta ar vadošiem amatiem SIA “Skonto Plan”, SIA “Skonto Group” un SIA “Skonto Prefab”, SIA “Sakret” un citos uzņēmumos.

SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” dalībnieku sapulcē pieņemts lēmums padomes locekļu amatā uz pieciem gadiem iecelt Baibu Beatrisi Sleži un neatkarīgā padomes locekļa amatā uz pieciem gadiem - Āri Dandenu. Darbu SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” padomē turpina tās priekšsēdētājs Guntis Stafeckis kā neatkarīgais padomes loceklis. Arī jauno SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” padomes locekļu pilnvaras ir stājušās spēkā 4. janvārī. 

B.B. Sležei ir vairāk nekā 20 gadu pieredze finanšu un uzņēmumu vadībā dažādu nozaru vadošajos uzņēmumos, tostarp mediju grupā “TV3 Group” Latvijā, AS “LIDO” un “RIMI Baltic” grupa. Līdzšinējās profesionālās karjeras laikā B.B. Sleže ir bijusi auditore starptautiskajā auditorkompānijā “Ernst&Young” un vadījusi finanšu darījumu konsultāciju projektus auditorkompānijā “PricewaterhouseCoopers”. No 2021. gada 1. janvāra B.B. Sleže bija SIA "LDZ CARGO" padomes locekle. Ā. Dandens pašlaik ir AS “Sadales tīkls” Tehnoloģisko inovāciju vadītājs, bet kopumā enerģētikas nozarē  dažādos amatos darbojas  kopš 1999. gada - bijis AS “Augstsprieguma tīkls” padomes loceklis, AS “Sadales tīkls” padomes priekšsēdētājs un ieņēmis vadošus amatus citos uzņēmumos.