Edvīns Bērziņš tiekas ar Dobeles novada mēru Andreju Spridzānu | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Edvīns Bērziņš tiekas ar Dobeles novada mēru Andreju Spridzānu

Šodien VAS “Latvijas dzelzceļš” valdes priekšsēdētājs Edvīns Bērziņš tikās ar Dobeles novada mēru Andreju Spridzānu.

Tikšanās laikā tika pārrunāti operatīvie jautājumi saistībā ar nekustamā īpašuma apsaimniekošanu un dzelzceļa pārbrauktuves darbu Brīvības ielā. E.Bērziņš solīja, ka iespēju robežās periodiski tiks pārtraukti manevru darbi, lai pārbrauktuvi biežāk atvērtu autotransporta caurlaišanai. Pašlaik pārbrauktuve tiek slēgta autotransporta kustībai (aptuveni līdz 10 min.) vilcienu krustošanās gadījumā. Tas notiek saskaņā ar apstiprināto vilcienu kustības grafiku, taču izstrādājot jaunu vilcienu kustības grafiku nākamajam gadam, LDz izskatīs iespēju samazināt vilcienu krustošanas skaitu Dobeles stacijā.

A.Sprudzāns uzaicināja LDz koncerna pārstāvjus vizītē uz Dobeli, lai tiktos ar novada metālapstrādes, celtniecības materiālu ražošanas, kokrūpniecības un graudkopības uzņēmējiem un pārrunātu iespējas to saražoto produkciju un izejvielas pārvadāt pa dzelzceļu. Arī E.Bērziņš aicināja mēru iedrošināt vietējos uzņēmējus vērsties LDz un stāstīt gan par savām vēlmēm, gan līdzšinējām sadarbības problēmām, jo LDz grib palielināt iekšzemes pārvadājumu apjomu, kam vēl ir izaugsmes potenciāls.

Pirms tikšanās mērs bija izpētījis dzelzceļa vēsturi Dobelē un zināja teikt, ka nākamgad, kad pilsēta svinēs 100 gadu jubileju, dzelzceļa līnijai Dobelē apritēs 90 gadi. 

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30