Latest news

Izvēlne

Dzelzceļa pārbrauktuve Ezera ielā uz laiku tiks slēgta autotransporta un gājēju kustībai

No 2023. gada 27.novembra autotransporta un gājēju kustībai uz laiku tiks slēgta  dzelzceļa pārbrauktuve Rīgā, Ezera ielā. Pārbrauktuve būs slēgta līdz būvprojekta "Rīgas dzelzceļa mezgla posma Sarkandaugava - Mangaļi - Ziemeļblāzma modernizācija" darbu noslēgumam, bet ne ilgāk kā līdz 2024. gada 1. martam.
 
Dzelzceļa pārbrauktuves Rīgā, Ezera ielā signalizācijas sistēmas darbība, kā arī autotransporta un gājēju kustība pāri pārbrauktuvei tiks slēgta, ievērojot starp VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) un Rīgas domi savulaik, 2017.gadā noslēgto vienošanos, kas paredzēja - pēc satiksmes pārvada pār sliežu ceļiem Rīga-Skulte izbūves, Austrumu maģistrāles pieslēguma ostai izveides, kā arī gājēju tilta izbūves pie Ezera ielas pārbrauktuves -  dzelzceļa pārbrauktuvi slēgt autotransporta un gājēju kustībai.
 
Š.g. 9.novembrī LDz un Rīgas domes pārstāvji tikās ar apkaimes iedzīvotājiem un ieinteresēto uzņēmumu pārstāvjiem, uzklausīja iedzīvotāju nostāju un vienojās izvērtēt finansiāli un tehniski optimālākos risinājumus, kas uzlabotu šīs apkaimes iedzīvotāju mobilitātes iespējas un ērtības nākotnē. Ņemot vērā šo apņemšanos, LDz pašlaik strādā pie tehniskajiem risinājumiem, lai pēc būvprojekta darbu pabeigšanas, pārbrauktuves darbība tiktu atjaunota.