Latest news

Izvēlne

Dzelzceļa muzejā norisināsies radošas un izzinošas nodarbības “Ceļā ar vilcienu!”

Šovasar Dzelzceļa muzejs piedāvā radošas un izzinošas nodarbības “Ceļā ar vilcienu!” bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Piecas dienas, no 25. līdz 29.jūlijam bērniem būs iespēja atklāt daudz jauna par noslēpumaino vilcienu pasauli: uzzināt, kādos vagonos cilvēki devās savās gaitās senos un sensenos laikos, iejusties mašīnistu lomās muzeja elektrovilcienā, ar īstu vilcienu doties uz Jelgavu un apmeklēt lokomotīvju depo, iet pārgājienā uz Baložu kūdras purvu un doties piedzīvojumā ar bānīti.

 “Ir vasara – tas ir īstais laiks, lai dotos ceļā! Ceļā ar īstu vilcienu, ceļā uz jauniem piedzīvojumiem un noderīgām zināšanām! Papildus braucieniem un pārgājieniem kopīgi zīmēsim, līmēsim, veidosim un radīsim, tādējādi nostiprinot iegūtās zināšanas. Un, protams, uzstādīsim jaunus ātruma rekordus izbraucienā ar rokas drezīnu!” – stāsta Dzelzceļa muzeja Izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja Gunita Reinvalde.

Nodarbības norisināsies piecas dienas, katru dienu no plkst. 9.00 līdz 14:00 Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā, Uzvaras bulvārī 2A, Rīgā.

Kāpēc piedalīties?

  • Iespējams, pirmo reizi doties ceļojumā ar vilcienu.
  • Uzzināt un izzināt vilcienu pasauli.
  • Apgūt jaunas prasmes un iegūt jaunus draugus.
  • Interesanti un jēgpilni pavadīt laiku pieredzējuša pedagoga vadībā.
  • Rast izpratni par dzelzceļa darbību un drošību.

Norises laiks: 25.07. – 29.07.2022.

Dalības maksa: 100 EUR, kas ietver dalību nodarbībās 5 darba dienas, visus nepieciešamos materiālus un uzkodas.

Pieteikšanās un vairāk informācijaswww.railwaymuseum.lv vai pa tālr. 20032331.