Daļēji slēgs C tuneli Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Daļēji slēgs C tuneli Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā

Turpinot Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas ēkas būvdarbus projekta Rail Baltica ietvaros, aicinām stacijas apmeklētājus un vilcienu pasažierus pievērst īpašu uzmanību brīdinājuma zīmēm un to norādēm pie Rīgas Dzelzceļa stacijas un tās telpās.

Ceturtdien, 28. oktobrī, tiks slēgta gājēju plūsma no Gogoļa ielas uz stacijas ēku C tunelī. Turpmāk gājēju plūsma tiks virzīta caur stacijas A un B tuneļiem vai pa Gogoļa ielas ietvi virzienā uz Stacijas centrālo laukumu un Rīgas Centrāltirgu. C tuneli joprojām varēs izmantot, lai nokļūtu uz vilcienu platformām no Stacijas ēkas puses.

Domājot par stacijas apmeklētāju ērtībām, gan Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā, gan Rail Baltica būvniecības teritorijā tiks izvietotas zīmes, lai organizētu cilvēku plūsmu.

Minētā gājēju kustības pārorganizācija ir nepieciešama, jo projekta būvnieks - pilnsabiedrība BERERIX, uzsāks C tuneļa dienvidu (tirgus puses) daļas demontāžas darbus, kā arī virs un līdzās tam veiks dzelzceļa uzbēruma norakšanas darbus.

Aicinām sekot līdzi aktuālajām norādēm stacijā, kā arī projekta Rail Baltica mājaslapā: https://info.railbaltica.org/lv/satiksmes-ierobezojumi.