Vilcienā Rīga-Maskava būs pieejams bezvadu internets | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Vilcienā Rīga-Maskava būs pieejams bezvadu internets

Trešdiena, 30 Septembris, 2009

Sākot ar 2009.gada 1.oktobri vilciena Rīga–Maskava pasažieriem būs pieejams bezvadu internets.

Pakalpojums veidots sadarbojoties VAS Latvijas dzelzceļš meitasuzņēmumam SIA LDz Cargo, SIA L-Ekspresis, kā arī uzņēmumam Triatel.

Bezvadu internets bez papildu maksas būs pieejams vilcienam atrodoties Latvijas teritorijā sākot ar 2009. gada 1.oktobri, kad satiksmē ar Maskavu kursēs viens apvienotais pasažieru vilciens ar atiešanu no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas plkst.18.10. Līdz Latvijas robežstacijai Zilupei vilciens atrodas ceļā četras stundas, pienākot Zilupē plkst.22.19. Atpakaļceļā vilciens no Zilupes atiet plkst. 8.07 un pienāk Rīgā plkst.12.05.

Latvijas dzelzceļš ir mūsdienīgs uzņēmums, kurš savā darbā ievieš jaunākās tehnolģijas un mēs ceram, ka šis pakalpojums palīdzēs cilvēkiem izvēlēties dzelzceļu ne tikai kā videi draudzīgāko un drošāko, bet arī kā ērtāko transporta veidu, jo tagad pasažieriem ir iespējas ne tikai strādāt interneta vidē, bet arī baudīt interneta izklaides iespējas,” norāda VASLatvijas dzelzceļš valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis.

Lai izmantotu bezvadu internetu, pasažieriem nepieciešams vien portatīvais dators, ar kuru pieslēgties bezvadu (WiFi) tīklam, un vilciena biļete.

Triatel valdes loceklis Mihails Zotovs uzsver: “Interneta pieejamība pasažieru vilcienā būtiski paplašinās Triatel interneta lietošanas iespējas un sniegs pasažieriem jaunas ērtības. Esam pārliecināti, ka jaunais pakalpojums gūs plašu pasažieru interesi. Pateicoties triju uzņēmumu veiksmīgai sadarbībai, kopīgi esam spēruši lielu soli pasažieru pārvadājumu modernizācijā. Esam gandarīti par jauna un unikāla pakalpojuma izveidi starptautiskajā vilcienā Rīga – Maskava.”

==========================

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no vadošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un četrām meitassabiedrībām - SIA LDz Cargo, kas nodarbojas ar pasažieru un kravu pārvadājumiem pa dzelzceļu; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma LDz Apsardze.

SIA LDz Cargo ir VAS Latvijas dzelzceļš meitassabiedrība un ir viens no lielākajiem akcīzes nodokļa maksātājiem valstī.

SIA L–Ekspresis ir dzelzceļa pasažieru pārvadājumu operators, kas nodrošina pasažieru vilcienu sastāvus ar vagoniem, veic vagonu uzturēšanu, kā arī nodrošina pasažieru apkalpošanu starptautiskajos maršrutos.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30