Latest news

Izvēlne

Sākas LDz kausa izcīņa hokejā

Otrdiena, 24 Augusts, 2010

Šodien, 24.augustā plkst. 15.30 ar spēli starp hokeja klubiem JaroslavļasLokomotiv un Maskavas apgabala Atlant tiks atklāts šī gada tradicionālais starptautiskais hokeja turnīrs Latvijas dzelzceļa kauss.

Turnīrs norisināsies no 24. līdz 28. augustam Arēnā Rīga, un tajā piedalīsies četri Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubi – Rīgas Dinamo, Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētais Maskavas OHK Dinamo, Jaroslavļas Lokomotiv un Maskavas apgabala Atlant.

“Pagājušajā gadā pirmo reizi organizējām šo turnīru. Tas ieguve ne tikai skatītāju, bet arī hokeja komandu atsaucību, tāpēc šo turnīru nolēmām veidot ik gadu. Ceram, ka tas palīdzēs labāk sagatavoties KHL sezonai arī mūsu iemīļotajai hokeja komandai RīgasDinamo,” piebilst Latvijas dzelzceļa valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis.

Šis turnīrs uzskatāms par vienu no gatavošanās posmiem 2010./2011. gada KHL sezonai. Pagājušā gada augustā Arēnā Rīga notika pirmā Latvijas dzelzceļa kausa izcīņa, kurā spraigā cīņā ar Lokomotiv, Atlant un Somijas Ilves uzvaru svinēja Rīgas Dinamo.

Turnīra galveno balvu – kausu – darinājis vairākkārtējs Latvijas Dizaina gada balvas ieguvējs mākslinieks Armands Vecvanags. Tas veidots no teju 1000 nerūsējošā tērauda hokeja nūju miniatūrām un to rotā miniatūrs vilciena modeļa atlējums no bronzas.

Šovakar plkst. 19.30 mačā tiksies Rīgas Dinamo ar OHK Dinamo.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un četrām meitassabiedrībām – SIA LDz Cargo, kas nodarbojas ar dzelzceļa kravu pārvadājumiem; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
 

Pieteikties jaunumiem