Sākas Latvijas dzelzceļa kausa izcīņa hokejā | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Sākas Latvijas dzelzceļa kausa izcīņa hokejā

Trešdiena, 24 Augusts, 2011

24.augustā plkst. 15.30 ar spēli starp Jaroslavļas Lokomotiv un Mitišķu Atlantsākas kārtējā Latvijas dzelzceļa kausa izcīņa hokejā.

Šogad par LDz kausu cīnīsies sešas komandas Ņižņekamskas Ņeftehimik, LapēnrantasSaiPa, Jaroslavļas Lokomotiv, Mitišķu Atlant, Minskas Dinamo un Rīgas Dinamo.

„Esam gandarīti, ka šogad mūsu turnīrā, kuru iedibinājām par godu LDz deviņdesmit gadu jubilejai, piedalās jau sešas komandas un interese par mūsu turnīru pieaug. Nākamgad ceram pulcēt vēl lielāku komandu skaitu. Komandām novēlam, lai uzvar spēcīgākie un ceram, lai spēcīgākie būtu rīdzinieki,” saka LDz prezidents Uģis Magonis.

Galveno balvu – kausu -, kā arī mazākus kausus otrās un trešās vietas ieguvējiem arī šogad speciāli šim turnīram izgatavoja metālmākslinieks Armands Vecvanags.

Uz turnīru aicināts ikviens hokeja un īpaši Rīgas Dinamo līdzjutējs. Prieks būs arī gados jaunākiem līdzjutējiem, kuriem periodu starplaikos nebūs garlaicīgi – būs gan konkursi un izklaides, gan izglītojošas multfilmas par drošību uz dzelzceļa.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitassabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDz Cargo, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31